Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

У дітей мого покоління Різдво займало у житті цікаве місце. З одного боку, ніби і свято — дорослі збираються за столом, діти співають колядки. З іншого — і не свято зовсім: ані у школі, ані по радіо-телевізору про це Різдво ні слова.

«Хуліган» Сімінін, асистент Степанюк та інші


Матчем на «Арені Львів» проти «Карпат» рівненський «Верес» завершив 2017 рік. Наша команда вигравала 2:0, але зрештою дозволила супернику відігратися — 2:2.


Рівненський міський Палац дітей та молоді шостий рік поспіль проводить благодійну акцію «Добро на Різдво» — за цей час здійснилось 76 дитячих мрій.

Мільйони у Рівному витратять на сміття


Три роки тому на Рівненському сміттєвому полігон, що неподалік Бармаків, висаджували дерева. Але зелені насадження не стали заслоном для вітру, який розносить сміття людськими городами аж до Житина.

 

Нова бурштинова схема від ОДА

15-2-2017

Олексій Муляренко разом з колегами з Волині та Житомирщини сьогодні, 15 лютого, у Києві на прес-конференції в УНІАН розповідає про нову постанову Кабміну, за якою два державні підприємства за спрощеною процедурою отримають бурштинові землі — для рекультивації. Проте перш ніж відновлювати, «Укрбурштин» та «Бурштин Україна», які роками не могли вийти з фінансових проблем, проведуть довидобуток залишків бурштину на отриманих територіях. Олексій Муляренко заявляє, що проект постанови розробили у Рівненській ОДА.

бурштин бурштинокопачі

Вчора на колегії ОДА Олексій Муляренко заявив:

— Народні депутати продемонстрували, що не розуміють всієї катастрофи, яка відбувається на Поліссі (йдеться про неприйняття закону про видобуток бурштину — ред.). Не маю права давати оцінку якості запропонованого законопроекту, лише можу констатувати, що для вирішення проблеми із незаконним видобутком бурштину потрібні чіткі та законні правила гри. І саме таких правил ми очікували від Верховної Ради. Але не чекаючи ухвалення закону, Рівненська ОДА фактично стала розробником проекту постанови Кабміну, що має зменшити темпи екологічної катастрофи на Поліссі.

Відповідно до постанови, протягом п’яти років ДП «Бурштин України» та ДП «Укрбурштин» мають відновити порушені землі Рівненщини, Житомиршини та Волині.

«Завдяки прозорим конкурсам і спрощеній процедурі отримання дозвільної документації під контролем держави проведуть роботи з рекультивації, жителі громад отримають нові робочі місця, а самі громади — надходження від сплати податків і зборів, що сприятиме їх соціально-економічному розвитку. Планується, що до 50% прибутку від довидобутку бурштину залишиться у регіонах. Пріоритет при отриманні підрядів на розвідку, видобуток, переробку бурштину в ювелірну продукцію отримають місцеві громади та компанії, зареєстровані на цих територіях»,  — йдеться у повідомленні ОДА.

Також додають, що реалізація проекту принесе до 500 млн. грн. доходу до бюджету щороку. А роботу нібито отримають 10 тис. людей у трьох областях.

Нагадаємо, що на Сарненщині торік протестували проти «Укрбурштину», який активізував свою діяльність. Обласним депутатам деякі активісти навіть заявляли, що спалять майно компанії, якщо та не припинить роботу.

 
Читайте також:

Валявка скаржитиметься на суддів через бурштин
№5, 2-2-2017

«VITAGRO» — надійний партнер
№5, 2-2-2017

Голова — не чарівник
№4, 26-1-2017

Навесні почнуть будувати амбулаторії
№3, 26-1-2017

На що «розпиляли» 50 мільйонів обласного бюджету розвитку? (ІНТЕРАКТИВНА КАРТА)
№4, 25-1-2017

Муляренко розпорядився роздати йод
№3, 19-1-2017

«Тунель кохання» — в пріоритетах чиновників
№2, 13-1-2017

Мільйон — по двісті тисяч
№1, 12-1-2017

Маршрутки будуть дорожчими, але не чистішими
№2, 12-1-2017

Сало відпочиває
№1, 11-1-2017

Цілюща вода повернулася
№1, 5-1-2017

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (098) 547-38-33, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.