Щасливе
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

Завжди хочеться купити дешевше. І не лише тому, що грошей зайвих немає, а тому що розумієш, що більшість із заплаченої тобою суми піде не виробнику, а посередникам. Тим, хто переконав тебе саме це, а не інше купити, випити, з'їсти, почитати, подивитись…

20 серпня на Північному - сімейне свято


У Рівному цієї неділі, 20 серпня, відбудеться «Сімейне свято» на Північному. Заплановані виступи композитора, продюсера та співака Сашка Невже, фіналістки «Х-фактора» та фестивалю-конкурсу «Ми талановиті» Аліни Ляшук, а також переможців фестивалю-конкурсу «Ми талановиті. Мегаподія».

Водопровід — на сміттєзвалище


До кінця року на сміттєзвалище, що на околиці Рівного, проведуть водопровід. Проект обійдеться у 4,3 мільйона гривень. Це потрібно для гасіння сміття, яке влітку час від часу загоряється.
 

Брехуни і собаки

23-2-2017

Карикатура

У дні річниці розстрілів на Майдані вони знову з'явились на телеекранах. Екрани нині широкі, тож їхні вгодовані пики не без допомоги режисерів та операторів у ці екрани таки вмістилися. Вони знову брехали, як брехали завжди. Один із цих брехунів почав займатися цим ще 23 роки тому в Рівному. На вікні мого під'їзду після цього ще довго висів шматок його передвиборчого портрета. Здавалося, що після того, як три роки тому на Майдані пролилася кров, брехати вже було неможливо. Ми всі у це повірили і, відгукнувшись на заклик «не допустити війни», обрали оце саме. Те, що обіцяло «жити по-новому». Насправді по-новому почали лише брехати. Бо раніше за їхньою брехнею були лише вкрадені у народу мільярди, знищена природа та розбазарені природні ресурси, то тепер за цією брехнею ще й тисячі і тисячі людських трагедій — загиблих, поранених, скалічених, залишених без засобів для існування. Тому факту, що вони брешуть не соромлячись, я вже давно не дивуюсь — у тих, хто пролазить туди, орган під назвою «сором» відсутній на фізіологічному рівні. Заради влади і грошей вони готові на все. Цікаво інше — їхня звична вже брехня стала якоюсь істеричною і абсолютно непослідовною. Якщо раніше, аби назвати чорне білим, їм потрібен був хоч якийсь час, то нині вони перебріхуються практично миттєво. А що? Все одно їм за це нічого не буде. Он скільки років брешуть, а ми їх все обираємо і обираємо. І справді, нинішнім брехунам у владі протистоять тепер такі ж самі брехуни, які тимчасово не мають можливості стільки красти, але дуже хочуть. І всі вони разом намагаються показати нам, що ми безсилі, що наша думка, наш вибір ні на що не впливають. Ось тут я не згоден. І не тому, що не знаю, що на чергових виборах чи після чергової революції ми замість однієї сволоти поставимо над собою іншу. На це і справді немає ради. Не будучи сволотою, причому не просто сволотою, а сволотою останньою, до влади на пройдеш. І нехай собі. Нічого фатального у цьому немає. Поясню на прикладі. Злий пес, який здатен роздерти того, на кого покаже хазяїн, насправді не такий страшний. Тому що його можна посадити на ланцюг і примусити гавкати на того, на кого потрібно. Ви ж не підете самі у буду охороняти ваш дім? Так само і тих мордатих брехунів ми маємо змусити служити нам і боротися з іншими брехунами, які нам не служать. Згодом, коли-небудь, вони або перегризуть одне одного, або повиздихають. А нам служитимуть уже нові, вже не такі мордаті, нахабні та жадібні. Ті теж брехатимуть, але вже не так зухвало. Ви бачили хазяйських собак на вулицях за кордоном? Ці собаки не кидаються, як у нас, на перехожих під вигуки хазяйки «ана нє кусаєтся». Їхні собаки тихі й виховані. Але коли треба — теж загризуть.

 
Читайте також:

Пророк Мухаммед
№7, 16-2-2017

Баланс
№6, 9-2-2017

Без Шустера
№5, 2-2-2017

Багаті гості
№4, 26-1-2017

Заарештований «Самсунг»
№3, 19-1-2017

Найзручніше — для всіх
№2, 12-1-2017

11.30
№52, 29-12-2016

Без паніки!
№51, 22-12-2016

Від президента до резидента
№50, 15-12-2016

Пожити можна?
№49, 8-12-2016

Контроль
№48, 1-12-2016

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.