Щасливе
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

Завжди хочеться купити дешевше. І не лише тому, що грошей зайвих немає, а тому що розумієш, що більшість із заплаченої тобою суми піде не виробнику, а посередникам. Тим, хто переконав тебе саме це, а не інше купити, випити, з'їсти, почитати, подивитись…

Водо­провід — на сміттє­зва­лище


До кінця року на сміттєзвалище, що на околиці Рівного, проведуть водопровід. Проект обійдеться у 4,3 мільйона гривень. Це потрібно для гасіння сміття, яке влітку час від часу загоряється.
 

Чому Хомко залежний?

16-3-2017

Міський голова Рівного продовжує формувати навколо себе сприятливе політичне середовище. У міській раді уже фактично немає дієвої опозиції, яка хоча б виступала з критикою рішень голови, чимало з яких, звичайно ж, цього заслуговують. І вочевидь, одним із видів розплати за лояльність є роздача посад. Останнім часом — представникам «Свободи».

Можна, звичайно, знайти багато аргументів, розмірковуючи, чому п.Хомко такий залежний від «Свободи». Адже залежність ця може лежати й у бізнесовій площині. Але голові, скоріше за все, потрібні насамперед додаткові депутатські голоси у міськраді, а отже, і вирішення усіх «потрібних» питань у негучний спосіб.

Як розповідають, йдеться також про «взаєморозуміння» у проведенні тендерів. А Рівне, отримавши за останні два роки чимале перевиконання бюджетних надходжень, нарешті почало активно підтримувати медичні заклади, закуповуючи обладнання та проводячи ремонти. Чи не тому так потрібний був новий керівник міського управління охорони здоров'я? А нагадаємо, ним став Віктор Іськів, людина головного «свободівця» міськради Юрія Осіпчука, — задля нього довелося навіть перейти на посаду заступниці чинній на той час начальниці Вікторії Покоєвчук.

Тепер вже говорять про чергову домовленість міського голови і «Свободи». Кажуть, хоче «Свобода» отримати під свій вплив і управління соціального захисту. Нібито планують застосувати таку ж кадрову перестановку: Віра Мельник, нинішня начальниця управління, «добровільно» займе посаду заступниці. А замість неї керувати управлінням поставлять «свободівця» Олександра Савчука. Який, до речі, вже майже рік як пішов з посади заступника голови ОДА й досі без роботи. І хоч поки що це лише чутки і всі причетні до цих перестановок їх заперечують, але такий «проект» міського голови вже нікого не здивує.

вира мельник (1)

Віра Мельник

Віра Мельник, начальниця управління праці та соціального захисту населення Рівного:

— Чутки і до мене дійшли, але ніхто зі мною не говорив про те, що маю писати заяву на звільнення чи на переведення на нижчу посаду.

Savchuk

Олександр Савчук

Олександр Савчук, депутат Рівненської обласної ради від «Свободи»:

— Вперше чую, що маю очолити міське управління соцзахисту. По-друге, сумніваюся, що таке буде взагалі. Це те саме, що сказати, що я стану президентом США.

Юрій Осіпчук, голова фракції «Свобода» у Рівненській міській раді:

— Не можу сказати, що неможливо, щоб Олександр Савчук очолив управління соцзахисту. Але запевняю: ми взагалі таке не обговорювали.

Алла САДОВНИК.

 
Читайте також:

Вчинок, гідний генерала
№10, 11-3-2017

Коли подорожчає тролейбус?
№10, 10-3-2017

«Олінклюзив» у Рівному
№13, 7-3-2017

Компанію «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» визнано «Лідером якості Рівненщини»
№9, 6-3-2017

20 мільйонів – на багатоповерхівки Рівного. Пощастило тим, де депутати від БПП і «Громадського контролю» (ІНТЕРАКТИВНА КАРТА)
№9, 5-3-2017

Заробляти рекламою на «розумних» зупинках
№8, 24-2-2017

Працівники аеропорту грозять перекрити Київ-Чоп
№8, 23-2-2017

Вимагають «лежачих поліцейських»
№8, 23-2-2017

У прокуратурі області - обшук
№7, 22-2-2017

Повернувся з російської тюрми й повісився
№7, 21-2-2017

Ковальчук пропонує звільнити голову облради
№7, 20-2-2017

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.