Щасливе
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

Завжди хочеться купити дешевше. І не лише тому, що грошей зайвих немає, а тому що розумієш, що більшість із заплаченої тобою суми піде не виробнику, а посередникам. Тим, хто переконав тебе саме це, а не інше купити, випити, з'їсти, почитати, подивитись…

20 серпня на Північному - сімейне свято


У Рівному цієї неділі, 20 серпня, відбудеться «Сімейне свято» на Північному. Заплановані виступи композитора, продюсера та співака Сашка Невже, фіналістки «Х-фактора» та фестивалю-конкурсу «Ми талановиті» Аліни Ляшук, а також переможців фестивалю-конкурсу «Ми талановиті. Мегаподія».

Водопровід — на сміттєзвалище


До кінця року на сміттєзвалище, що на околиці Рівного, проведуть водопровід. Проект обійдеться у 4,3 мільйона гривень. Це потрібно для гасіння сміття, яке влітку час від часу загоряється.
 

Космодром для Паладійчука

30-3-2017

Карикатура про Роскосмос

Майже чверть століття тому газета «Рівне Вечірнє» запропонувала збудувати в наших краях космодром замість Байконуру, який опинився у Казахстані. Логіка була залізна — Україна будує космічні кораблі і має їх звідкись запускати! То чому не з Полісся? Звісно, це був жарт, який гідно оцінили наші тодішні читачі. Тепер я розумію, що жартувати було не варто. Треба було винести це питання на сесію міської ради (я тоді був її депутатом) і прийняти звернення до уряду щодо побудови космодрому. Час назад не повернеш. Та й навряд би хто тоді це звернення сприйняв усерйоз — все-таки тодішні депутати ще не навчилися, як нинішні, роздавати землю «садоводам» та робити інші оборудки на межі закону, прибудовуючи собі щороку по хатинці. Тепер не те. Тепер міськрада цілком серйозно розглядає пропозицію свого секретаря Сергія Паладійчука звернутися до уряду, аби той побудував об'їзну дорогу навколо Рівного з боку Костополя. Двадцять років тому автора такого звернення попросили би принести довідку від лікаря. Або диплом про освіту. Тому що навіть елементарна освіта дає можливість зрозуміти, що побудувати таку дорогу наш уряд має стільки ж можливостей, скільки побудувати космодром. Теоретично, якби наш державний бюджет не розкрадали, то можна було б говорити про будівництво доріг. Але якщо навіть поблизу Києва не можуть добудувати дорожню розв'язку, аби генпрокурор Луценко не стояв на світлофорі, виїжджаючи із своєї приміської хатинки, то що казати про Рівне? Воно ж як? Або дороги для усіх, або хатинки для них. Разом якось не виходить. І так вже третій десяток років. Ми колись, будучи депутатами, ще якось соромились. Не хотіли виглядати дурнями, невігласами чи злодіями. Нинішні нічого не бояться. Чому не поговорити про об'їзну дорогу, яку в найближчі роки неможливо побудувати (гідротехніки можуть пояснити чому), замість того, щоб відремонтувати існуючі вулиці міста, не вкравши при цьому три чверті грошей? Правильно мислить Паладійчук! Він не дурний і не душевнохворий. І не жартує, як ми жартували про космодром. Він просто хоче перевести гнів народу, який розбиває свої автомобілі на побитих місцевих дорогах, від себе на уряд. Ми ж звернулись! Ми ж просили! А вони не будують! У такому разі якось не виходить запитати у того ж Паладійчука — а куди пішли бюджетні гроші на міські дороги? Як вийшло, що нормальний асфальт по дорозі з Києва та Львова зникає якраз на в'їзді до Рівного? Не до того нашій міській владі. Вона до уряду звертається, щоб дорогу в об'їзд побудував. А завтра може і щодо космодрому звернутися. З них станеться!

 
Читайте також:

Посунься, Бетховен!
№12, 23-3-2017

Національний інтерес
№11, 16-3-2017

Особлива кімната
№10, 9-3-2017

Консерваторія
№9, 2-3-2017

Брехуни і собаки
№8, 23-2-2017

Пророк Мухаммед
№7, 16-2-2017

Баланс
№6, 9-2-2017

Без Шустера
№5, 2-2-2017

Багаті гості
№4, 26-1-2017

Заарештований «Самсунг»
№3, 19-1-2017

Найзручніше — для всіх
№2, 12-1-2017

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.