Щасливе
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

Завжди хочеться купити дешевше. І не лише тому, що грошей зайвих немає, а тому що розумієш, що більшість із заплаченої тобою суми піде не виробнику, а посередникам. Тим, хто переконав тебе саме це, а не інше купити, випити, з'їсти, почитати, подивитись…

Водо­провід — на сміттє­зва­лище


До кінця року на сміттєзвалище, що на околиці Рівного, проведуть водопровід. Проект обійдеться у 4,3 мільйона гривень. Це потрібно для гасіння сміття, яке влітку час від часу загоряється.
 

Анатолій Гриценко: «Олігархи — це «лежачі поліцейські» на шляху до розвитку України»

3-4-2017

Відомий український політик, лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, взяв участь у роботі семінару для депутатів та активістів партії Рівненської та Волинської областей, що відбувся у Рівному, та провів прес-конференцію. Єдність та вірність демократичним принципам, на його думку, нині актуальні як ніколи. «Громадянська позиція» має чітку позицію щодо ключових проблем країни, а саме: співпраці з МВФ, тарифної політики, корупції в органах влади та панування олігархів. Адже від цього залежить життя кожної української родини.

Гриценко

— Держава нині збирається позичити у МВФ ще один мільярд доларів. Але що це означає для кожного з нас? Ми вимагаємо, щоб меморандум про співпрацю з МВФ обов'язково було оприлюднено, щоб всі знали, які зобов'язання на себе бере українська влада. Є інформація, що серед них є умови неприйнятні для нас. Зокрема, ринок землі, швидка приватизація державних підприємств, кардинальне скорочення посад бюджетників і соціальних стандартів для тих, хто працює у галузях освіти та охорони здоров'я,  — зауважує Анатолій Гриценко. — Зрозуміло, що ніякого ринку землі не буде. Натомість земельні ресурси за безцінь куплять ті самі кілька родин, які в 90-х скупили всю промисловість… Навіщо потрібна оця термінова приватизація держпідприємств? Чомусь наш президент не поспішає з продажем своїх заводів!Бо добре розуміє, що в такій економічній ситуації це просто невигідно. Неважко здогадатися, хто буде покупцем державного майна за «копійки» — олігархи.

Тарифну політику держави Анатолій Гриценко також називає неприйнятною. Бо там, де енергоресурси контролюють монополісти, немає ринку. Це навіть не базар. А структуру витрат у тарифах монополісти не розкривають навіть депутатам.

— От нині йдеться про плату за підключення до газових мереж. При тому, що той же Фірташ, користуючись мережами роками, не платить за це ні копійки. Чого ж українцям чекати далі? Плати за підключення до телеканалів чи за користування тротуарами? Це нагадує хрущовські часи, коли податок брали за кожну вишню в садку. Те, що з 15 мільйонів домогосподарств уже 9 млн. сидять на субсидіях, не досягнення держави, а ганьба! — вважає лідер «Громадянської позиції». — Цей механізм підтримує олігархів, він не створює нових робочих місць чи умов для ведення підприємництва. І це жодним чином не стимулює до економії. Потрібно провести ревізію тарифів і кардинально змінити підхід. Наприклад, у європейських країнах домогосподарства отримують державну фінансову підтримку, яку можуть використати на енергозбереження своїх осель. Олігархат же потрібно знищити як клас, бо він активно втручається в політику та життя народу.

«Громадянська позиція» наполягає й на посиленні відповідальності за корупцію, насамперед для слідчих, прокурорів та суддів — аж до пожиттєвого позбавлення волі. Діяльність антикорупційних органів, на думку Анатолія Гриценка, поки не має замкнутого циклу, де порушення одразу тягли б за собою суд, покарання та повернення вкраденого. Є резонансні арешти, але немає резонансних конфіскацій. Нині у парламенті також обговорюють питання відповідальності за корупцію. Що цікаво, подібний законопроект Анатолій Гриценко вносив ще 2009-го, але тоді він отримав від президента… вето.

— Україна може обійтися і без грошей МВФ. Кошти в країні є — знайшлися ж вони на банк Коломойського з «діркою» у 145 мільярдів гривень? А скільки мільярдів закладають у схеми типу «Роттердам плюс»? Насправді енергоресурсів достатньо, як би нас не лякали енергетичною кризою. Нам просто не потрібні олігархи та їхні апетити — от без них країна точно може прожити,  — додає Анатолій Гриценко.

@

 
Читайте також:

А обіцяли возити дітей за дві гривні…
№13, 30-3-2017

Будинок побуту залишать «Моріону»?
№13, 30-3-2017

З хворої голови на здорову? Фірташ почав шантажувати рівнян
№12, 25-3-2017

Ще б вісім дитсадків збудувати…
№12, 25-3-2017

До Польщі — в об'їзд Рівного
№12, 24-3-2017

Склади — на аукціон. Бо вже є покупець?
№12, 23-3-2017

Чому Хомко залежний?
№11, 16-3-2017

Вчинок, гідний генерала
№10, 11-3-2017

Коли подорожчає тролейбус?
№10, 10-3-2017

«Олінклюзив» у Рівному
№13, 7-3-2017

Компанію «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» визнано «Лідером якості Рівненщини»
№9, 6-3-2017

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.