Щасливе
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

Завжди хочеться купити дешевше. І не лише тому, що грошей зайвих немає, а тому що розумієш, що більшість із заплаченої тобою суми піде не виробнику, а посередникам. Тим, хто переконав тебе саме це, а не інше купити, випити, з'їсти, почитати, подивитись…

Водо­провід — на сміттє­зва­лище


До кінця року на сміттєзвалище, що на околиці Рівного, проведуть водопровід. Проект обійдеться у 4,3 мільйона гривень. Це потрібно для гасіння сміття, яке влітку час від часу загоряється.
 

Привіт Гройсманові

5-4-2017

39 депутатів Рівненської обласної ради приїхали нині з районів на позачергову сесію, щоб дружно передати привіт прем’єру Гройсманові і спікерові Парубію — прийняти звернення до Кабміну та парламенту. Оскільки обранці, які вважали позачергову сесію марною тратою часу, не прийшли, критикувати звернення взявся лише чиновник Юрій Приварський. Та й то, коли вже всі присутні одноголосно проголосували. У результаті з «газового» звернення перетворилося на «плач Ярославни» з вимогами скасувати все і зразу.

Потапчук Сухович Корнійчук Мельник Данильчукпозачергова сесія 5 квітня 2017

Перед засіданням депутати від БПП Руслан Потапчук, Віталій Сухович, Олександр Корнійчук, Микола Мельник та Олександр Данильчук

Позачергову сесію ініціювали три фракції — «Свобода», «Батьківщина» та УКРОП. Долучилася до них також Радикальна партія, які на загальноукраїнському рівні набирають електоральні бали, критикуючи останніми днями навернуту під руку постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, про абонплату на газ.

Володимир Валявка позачергова сесія 5 квітня 2017

Свободівець Володимир Валявка

І постанова вигідна не лише опозиційним, а і цілком владним. Навіть Петру Порошенку та Володимиру Гройсману вона дозволила зіграти роль «добрих дядечків» і «посварити пальчиком» у сторону створеної ними ж Нацкомісії.

Власне, після всебічної критики у Нацкомісії пообіцяли дію постанови призупинити, поки не удосконалять розрахунки, аби ціна на газ не виходила вищою аніж зараз, та поки не поширять на абонплату дію субсидії.

позачергова сесія 5 квітня 2017

Володимир Ковальчук та Олександр Козак

Рівненська обласна рада могла б нині і не збиратися. Проголосоване звернення матиме у столиці такий самий успіх, як приблизно і пост котрогось з присутніх на сесії у Facebook. І депутати, які вже прийняли кільканадцять звернень щодо закону про видобуток бурштину, знають це ліпше за інших.

Олександр Ширяєв позачергова сесія 5 квітня 2017

Радикал Олександр Ширяєв

Проте головне для депутатів-ініціаторів у нинішньому зібранні було не звернення, а саме зібрання, бо про нього розкажуть у всіх ЗМІ. Мовляв, «ми за людей», а от Нацкомісія чинить антинародно, як заявив Микола Кучерук з трибуни.

У результаті на позачерговій сесії проголосували за звернення, більш схоже на «братську могилу». До вимог скасувати абонплату за підключення до системи газопостачання, звільнити членів Нацкомісії та провести відкритий конкурс додали ще кілька пунктів «про запас».

Микола Кучерук Юрій Приварський позачергова сесія 5 квітня 2017

Микола Кучерук та Юрій Приварський

Єдиний представник "Конкретних справ" у залі Анатолій Грисюк попросив додати вимогу про скасування плати за приєднання до електричних мереж, що коштує нині 3200 грн. за кіловат.

Радикал Сергій Свисталюк наполіг, аби у зверненні було ще два пункти: оприлюднити розрахунки тарифів на газопостачання, аби можна було вирішити, як їх знизити. А також звернутися до Генпрокатури та НАЗК, щоб ті розслідували, чи Нацкомісія діяла законно.

Також включили прохання депутата УКРОПу Леоніда Назарчука, аби ліміт споживання електроенергії на місяць за дешевшою ціною обмежувався не 100 кВт/год., а 250 кВт/год.

Валентин Королюк позачергова сесія 5 квітня 2017

Депутати від "Батьківщини"

Не встигли проголосувати за це звернення, як голова фракції «Батьківщина» Микола Кучерук, якого, між іншим, недавно повернули на посаду керівника обласного осередку партії, анонсував на наступну сесію звернення до центральних органів влади з вимогою повернути у власність територіальних громад газові мережі, які свого часу безкоштовно передавали облгазам. Заявив, що приватні підприємства-постачальники газу тепер на цих мережах заробляють за рахунок тарифів для населення і при цьому нічого не модернізують.

Після другого за коротку сесію виступу пана Кучерука перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський, який зазвичай лише посміхається, слухаючи обговорення депутатів, не витримав.

 — Трошки схаменімося,  — риторично звернувся до присутніх у залі пан Приварський. — Роздати мережі всім — відповідального не буде. Можна роздати все, але чи такими рішеннями, за популізмом, ми не ставимо під загрозу функціонування енергонебезпеки держави? Не втрачаймо здорового глузду за бажанням сподобатися людям, які вас обирали.

Позачергове тривало недовго — приблизно за годину депутати розійшлися. Проте не надовго, зважаючи на темпи роботи деяких фракцій. Цілком ймовірно, що до чергової сесії облради, яку планують на червень і на якій таки вирішуватимуть питання, що впливають на життя мешканців області, обласні депутати зберуться раніше. Погомоніти про політику.

позачергова сесія 5 квітня 2017

Микола Мельник, Олександр Данильчук та Віталій Сухович

Алла САДОВНИК.

 
Читайте також:

Ще один епізод у «справі Януковича»
№13, 30-3-2017

Нова більшість Хомка
№12, 23-3-2017

Без втручання політиків рівненський аеропорт працюватиме стабільно і ефективно
№11, 16-3-2017

Кучерук: «За Януковича було біле та чорне, а тепер — 50 відтінків сірого»
№10, 16-3-2017

Радикали «дотиснули»: голова облради відмовився реорганізовувати апарат
№10, 15-3-2017

Не той тепер «Контроль»
№10, 9-3-2017

На вихід
№9, 2-3-2017

Шукали в облраді агентів
№9, 2-3-2017

Заполітизована вода
№8, 23-2-2017

Операція «зняти Драганчука»
№8, 23-2-2017

Драганчук у контратаку не піде
№6, 10-2-2017

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.