Щасливе
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

Завжди хочеться купити дешевше. І не лише тому, що грошей зайвих немає, а тому що розумієш, що більшість із заплаченої тобою суми піде не виробнику, а посередникам. Тим, хто переконав тебе саме це, а не інше купити, випити, з'їсти, почитати, подивитись…

Водо­провід — на сміттє­зва­лище


До кінця року на сміттєзвалище, що на околиці Рівного, проведуть водопровід. Проект обійдеться у 4,3 мільйона гривень. Це потрібно для гасіння сміття, яке влітку час від часу загоряється.
 

Новий «технічний» прокурор

18-4-2017

Представляючи нового прокурора Рівненської області — 54-річного львів’янина Богдана Подубинського — генпрокурор Юрій Луценко заявив, що відбувається «технічна заміна» кадрів. Мовляв, попередник працював добре, але області потрібен жорсткіший керівник прокуратури. Логіку у таких кадрових маніпуляціях ще можна було б знайти, якби одні слова генпрокурора не перечили іншим. Перед тим, як говорити про жорсткість новопризначеного, пан Луценко заявив, що Олега Соболя, який на Рівненщині очолював прокуратуру останні дев’ять місяців, відправили у Чернівецьку область, бо вона, мовляв, є складнішою за всі інші.

Подубовський Луценко Муляренко

Єдине, чого насправді не приховував Юрій Луценко, — призначення нового прокурора стосується видобутку бурштину, точніше, його довидобутку. Відповідно до постанови Кабміну, державні підприємства «Укрбурштин» та «Бурштин Україна» отримають унікальне право на рекультивацію порушених у результаті незаконного видобутку бурштину земель.

Порушеними, вже нарахували, є близько 4 тис. га. Але перші ніж їх відновлювати, два державні підприємства повинні будуть довидобути весь бурштин, що не дістали копачі. При цьому, які землі порушені, а які ні, визначатимуть фактично дві структури: лісівники та департамент екології.

Генпрокурор Луценко одразу після призначення прокурора області, на прес-конференції, заявив задоволено, що очолюватиме обласне управління лісового господарства буде не той, кого хотіли призначити (причому не назвав, хто хотів і кого не призначили). А Віталій Сухович, обласний депутат від БПП, який виграв конкурс (хоча про те, що виграє, було відомо за кілька днів до самого конкурсу — ред.), нагадаємо, є людиною БПП, зокрема Віталія Чугуннікова.

За словами Юрія Луценка, новий прокурор області повинен буде «жорсткою рукою» змусити коритися всіх постанові Кабміну. А з ним — і головний лісівник, і обласний еколог, до «знайомства» з яким Юрій Луценко ще не добрався.

До слова, судячи з того, як активно пан генпрокурор критикував діяльність поліції на Рівненщині, нинішній начальник управління його також не влаштовує.

Судячи з усього, Олег Соболь не надто влаштовував Юрія Луценка на посаді прокурора бурштинового краю, хоч торік він і називав його «термінатором». Богдан Подубинський, як підкреслив Юрій Луценко, був важливою дієвою особою львівської прокуратури, а отже, що напрошується саме собою, зможе налагодити потрібний для Луценка контроль над рідною йому областю.

Олег Соболь, натомість, ( до якого у генпрокурора — «жодних зауважень» і який з бурштиновими «викликами впорався» — ред.) боротиметься із контрабандою та лісовою злочинністю на Буковині, що є, на думку Луценка, складнішою навіть за Одещину.

 
Читайте також:

Чиновники з мільйонами
№15, 13-4-2017

У Приварського згорів електрокар і могла зайнятись двоповерхова хата
№14, 11-4-2017

Чекатиме 2020-го
№14, 8-4-2017

Голови-мільйонери: у Муляренка — збитки, у Хомка — поповнення
№14, 6-4-2017

Сергій Шабалін: «Якщо рівняни протестуватимуть, поверну бункер Коха»
№13, 31-3-2017

Валіза для Муляренка
№12, 23-3-2017

Протитанковий «привіт» для Мерчука
№11, 20-3-2017

Не туди несли
№10, 9-3-2017

Палають «Мерседеси»!
№9, 2-3-2017

Руйнується міст на Соборній
№9, 2-3-2017

Ремонт без тендера: дах аеропорту витримав півроку
№8, 1-3-2017

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.