Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

Тут днями до міста мого київського «каллєгу» привозили. Того самого, який за дармових сто грамів готовий написати що завгодно, за двісті — заспівати на усю свою русскоязичную глотку, а за триста — взятися за нерукотворний пам'ятник. Гість так хвалив нашого міського голову за намір побудувати стадіон, що стіни місцевого «колізею» точно би почервоніли, якби могли це почути.


19 грудня, на Святого Миколи, у Рівненському міському будинку культури покажуть дитячу виставу «Щенята рятують Новий рік». квитки вже у продажі.

 

Поліцейські склали на Муляренка протокол не за тією статтею

16-5-2017

Сьогодні Рівненський міський суд розпочав розгляд справи про адміністративне корупційне правопорушення голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка. На засіданні заслухали п.Муляренка та його трьох адвокатів. Попри те, що рішення у справі буде винесене у п’ятницю, суддя Євгеній Сидорук вже зазначив, що Олексій Муляренко не порушив статтю закону, за якою його звинувачують.

Олексій Муляренко суд

Зліва направо: двоє працівників суду, голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, адвокатка Олена Терещенко

Як виявилося, правоохоронці склали протокол, базуючись на тому, що пан Муляренко у листопаді брав участь у зборах "Сталь-М". У звинуваченнях посилаються на ч.2 статті 172 (4) Кодексу України про адміністративні правопорушення, в якій йдеться про порушення обмежень щодо сумісництва. Хоча спершу претензії у правоохоронців (і про це вони писали на сайті МВС) були щодо передачі корпоративних прав і, як сьогодні прозвучало у суді, вони мали би посилатися на статтю 172(7) КУпАП, де йдеться про конфлікт інтересів.

Адвокати голови Рівненської ОДА наполягали, що складений на їхнього клієнта протокол — незаконний, і просили суддю закрити справу з причини відсутності складу правопорушення.

У зв’язку з тим, що у матеріалах вказана інша стаття, прокурор, що був на засіданні, не зміг поставити запитання — усі вони стосувалися корпоративних прав, а суддя на вимогу захисниці п.Муляренка зазначив, що вони розглядають справу по суті, а тому запитання про корпоративні права не стосуються цієї справи.

Олексій Муляренко суд

Прокурор Олександр Гриненко

Хоча саме з корпоративними правами, як прозвучало зі складеного протоколу, могло бути пов’язане правопорушення. Олексій Муляренко та його дружина у листопаді передали по 5% акцій «Сталь-М» своєму синові Андрію, якому буде тільки 20-ть, і призначили його директором. А слідчі у матеріалах справи посилаються на законодавство, що державний службовець категорії А не мав передавати корпоративні права своєму родичеві.

Щодо статті, за якою склали протокол на п.Муляренка, то і сам голова ОДА, і його адвокати довели, що він її не порушував. Зазначили, що він є лише засновником «Сталь-М», не отримує прибутків і не бере безпосередньої участі у керуванні поточними справами підприємства, бо, відповідно до статуту фірми, це можуть робити тільки директор або голова ревізійної комісії.

Олексій Муляренко суд

В Олексій Муляренка — троє адвокатів

Пан Муляренко заявив, що не має на сьогодні жодної посади у «Сталь-М», а журналістів також запевняв, що синові не допомагає. Мовляв, на підприємстві є достатньо кваліфікованих людей для цього. Додав також, що не порушив жодну статтю законів України, коли передавав корпоративні права Андрієві Муляренку.

На запитання про те, чому «Сталь-М» не приносить йому, як співвласнику з 90% активів, доходів, Олексій Муляренко відповів: «Коли повернуся у бізнес, тоді приноситиме».

До слова, у суді Олексій Муляренко читав заготовлений текст із листка.

Суддя Євгеній Сидорук оголосив перерву у засіданні до 16.30 18 травня. У четвер відбудуться дебати, а наступного дня, 19 травня, суддя оголосить рішення у справі.

 
Читайте також:

Пляжний сезон у Рівному: Басів Кут вже перевірили
№19, 15-5-2017

Міністр наказав перевірити директора «Рівнеазоту»
№18, 4-5-2017

Доки дерево не впаде…
№18, 4-5-2017

Швейцарська компанія планує інвестувати у модернізацію костопільського деревообробного підприємства 25 мільйонів євро
№17, 2-5-2017

Забороняти — то усім
№16, 20-4-2017

У Гурбах вшанували вояків УПА і згадали Червонія
№15, 18-4-2017

Піраміди — для пасажирів
№15, 13-4-2017

У Рівному зріжуть понад 200 дерев
№14, 9-4-2017

«Відібрали» адресу
№14, 6-4-2017

Позачергово зберуться через Вовка
№12, 4-4-2017

Анатолій Гриценко: «Олігархи - це «лежачі поліцейські» на шляху до розвитку України»
№13, 3-4-2017

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (098) 547-38-33, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.