«Дєло» було 17 жовтня у Києві. Саме на цей день було оголошено «акцію протесту». Ну, я і пішов… На Інститутській поряд із Нацбанком стояло півтори сотні людей з прапорами «партії Рабиновича». Отак я несподівано об'єднався з людиною з легендарним прізвищем.

П'ять гектарів біля Рівного - для Мартина

У 39 тисяч гривень оцінили 4,8 га лісу неподалік Рівного, які наступні 15 років орендуватиме підприємство Романа Мартина, друга голови Рівненської РДА. На ділянці, що прилягає до водойми неподалік села Сергіївка, підприємець має зробити зону відпочинку.

Зіпсували свято в Маріуполі

19-5-2017

Рівненський «Верес» дві гри поспіль завершив з однаковим рахунком — 1:1. Щоправда, якщо після домашньої зустрічі з «Оболонню», коли рівняни пропустили на останніх хвилинах, у всіх був розпач, то після матчу в Маріуполі — радість.

Спорт — 01

У домашній грі з «Вересом» «Іллічівець» міг достроково оформити собі путівку до Прем'єр-Ліги. Те, що маріупольці з їхнім прем'єр-ліговим бюджетом повернуться до еліти, сумнівів і так вже давно ні в кого немає, але зробити це у матчі проти конкурента, перед власними глядачами, погодьтеся, було б ефектно.

Втім, і для нашого наставника Юрія Вірта звітний поєдинок був своєрідним іспитом. Одна справа зіграти у свій звичний футбол з середняками — «Арсеналом», «Полтавою», «Оболонню», інша — знайти контраргументи проти сильнішого суперника. Сказати, що «Верес» впорався з «Іллічівцем», буде перебільшенням. Маріупольці мали два-три стовідсоткові моменти, і, зрештою, на 79-й хвилині вони забили. Фінальний штурм рівнянам якось не дуже вдавався, але на останніх секундах гри Артур Западня виконав навіс в штрафний майданчик, а Руслан Степанюк вдало підставив спину під кулаки захисника. Сам же Руслан реалізував пенальті.

Після гри наставник «Іллічівця» Олександр Севидов був розлючений: лише одне очко у двох матчах проти «Вереса» — якось не по-чемпіонськи. Натомість Юрій Вірт, попри те, що відставання його команди від «Десни» збільшилося до трьох очок, світився від радості.

— Ми грали до останньої хвилини і вірили, що можемо відігратися, — сказав після гри Юрій Вірт. — І перед матчем, і у перерві — ми домовлялися: що б не трапилося — битися до самісінького кінця. Доклали максимум зусиль, билися до кінця, проявили характер, і це дало свій результат.

Михайло Переверзій: «Наша команда — це місцеві вихованці»