Щасливе
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

Завжди хочеться купити дешевше. І не лише тому, що грошей зайвих немає, а тому що розумієш, що більшість із заплаченої тобою суми піде не виробнику, а посередникам. Тим, хто переконав тебе саме це, а не інше купити, випити, з'їсти, почитати, подивитись…

20 серпня на Північному - сімейне свято


У Рівному цієї неділі, 20 серпня, відбудеться «Сімейне свято» на Північному. Заплановані виступи композитора, продюсера та співака Сашка Невже, фіналістки «Х-фактора» та фестивалю-конкурсу «Ми талановиті» Аліни Ляшук, а також переможців фестивалю-конкурсу «Ми талановиті. Мегаподія».

Водопровід — на сміттєзвалище


До кінця року на сміттєзвалище, що на околиці Рівного, проведуть водопровід. Проект обійдеться у 4,3 мільйона гривень. Це потрібно для гасіння сміття, яке влітку час від часу загоряється.
 

Домалювалися: захист центру Рівного від забудов провалюється

25-7-2017

Уже більше року львівська фірма «Укрзахідпроектреставрація» розробляє історико-архітектурний опорний план Рівного. З бюджету їм заплатили півмільйона гривень, але другий транш міська влада давати незгодна.

DSCN6446

Як пояснив заступник міського голови Рівного Віталій Герман, його розробники не можуть фахово виконати усі вимоги, які вони перед ними «намалювали»:

— Зараз ми зупинилися на етапі складання технічного завдання. Місто хоче мати історико-архітектурний опорний план, який можна було використовувати для створення містобудівного кадастру. Зараз ця компанія з якихось причин не може виконати наше технічне завдання та укласти з нами угоду. Нам треба, щоб в електронному форматі була поставлена система координат.

Йдеться про те, що компанія за 450 тисяч гривень зібрала необхідну інформацію та нанесла її на папір. Тепер же місто хоче, щоб замість паперу була онлайн-карта. Але ті дані, які напрацювали львівські фахівці, чиновники управління архітектури Рівного не можуть перевести в електронний формат. Бо вводячи дані з паперу, на інтерактивній карті з'являються ділянки у Франції, Сербії, але не в Рівному.

Тому останніх 500 тисяч гривень місто платити не буде. Це означає, що ніякого історико-архітектурного опорного плану бути не може, а центр Рівного бізнесмени й надалі хаотично забудовуватимуть.

DSCN6458

Також заступник Хомка додав, що компанія має погану славу, адже проти неї порушено сім виконавчих проваджень про стягнення заборгованості. Одне кримінальне провадження військової прокуратури — про підписані акти робіт, яких не було.

Відповісти на запитання громадськості, хто розробляв таке технічне завдання, яке суперечить законодавству України, чиновники відповісти не змогли. Під час дискусії вони постійно «переводили стрілки» на попередників.

Директор товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненщини Сергій Лейчук зазначив, що такий саботаж може відбуватися лише в інтересах забудовників:

— Уже можна констатувати, що іде тихе сповільнення вироблення історико-архітектурного опорного плану. Якщо хтось сьогодні хоче збурити громадськість в місті, то не варто це робити. Адже відсутність мораторію на забудову центру міста саме до цього призведе. Зараз приїжджають до нас туристи і дивуються, що «виростають» хаотично будинки, знищуються старі будівлі, вирізаються дерева, яким уже по 100 років.

DSCN6464

Під кінець усі погодилися, що захищати Рівне від незаконних забудов потрібно, але ніхто не знає, коли буде вироблений історичний план.

 
Читайте також:

Рівне отримало інтерактивну карту об’єктів міжвоєнного періоду
№28, 19-7-2017

Центр Рівного викладають бруківкою
№28, 13-7-2017

Громадський бюджет: мільйони дали, тепер чекають проектів
№25, 25-6-2017

У Рівному — велопатруль, навчений американцями
№24, 15-6-2017

Літня естрада: радіорубку знесуть, а сцену збільшать
№23, 11-6-2017

Мільйон — за «паперовий килим»
№23, 8-6-2017

Орендар бункера вирішив порадитись з громадою…
№20, 21-5-2017

Пишуть на стінах вірші, щоб Рівне не було таким сірим
№20, 18-5-2017

Не схоче інвестор школу будувати, доведеться місту землю викупляти
№19, 12-5-2017

Першою «Голову козака» підкорила пенсіонерка
№18, 5-5-2017

А Торгуна спитали?
№17, 27-4-2017

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.