Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

Вам доводилося бачити зустріч бродячих та свійських собак? Якщо ні — зайдіть до міського парку, де місцеві дворняги кидаються на вгодованих псів, яких «вигулюють» не менш вгодовані хазяї. Або пройдіться тихими вуличками подалі від центру, де собаки на ланцюгу періодично реагують на появу «чужого» пса.

Баскетболістки клубу «Рівне» до свого дебютного сезону під новою назвою (раніше команда називалася «Сузір'я») вирушили готуватися до білоруського Бреста.

Ще одне європейське «срібло» в Олега Омельчука

28-7-2017

Рівненський пістолетник Олег Омельчук зі срібною медаллю повернувся зі столиці Азербайджану Баку, де триває чемпіонат Європи зі стрільби з малокаліберної зброї.

баку

Свою другу в цьому сезоні срібну євромедаль Олег здобув у командному заліку у стрільбі на 50 м. Українці випередили росіян, але поступилися місцем на п’єдесталі сербам. А от в особистому заліку у цій же дисципліні Олег став десятим.

На жаль, Олегу не вистачило двох балів, щоб пробитися до особистого фіналу. Значною мірою на це вплинув дуже сильний вітер — 26 м/с, а також температура «плюс» 35, — розповідає тренер Омельчука Сергій Бондар. — Для стрільби такий вітер — це катастрофа, тим більше для спортсмена, який тренується у закритому тирі. Прикро, адже це Олегова вправа, і до чемпіонату він був добре готовий.

Нагадаємо, що для Олега Омельчука це вже друга срібна медаль у цьому сезоні. Попередню він здобув теж у командному заліку в березні на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї у Маріборі.

Що стосується чемпіонату в Баку, то там буде виступати також рівнянка Оксана Ковальчук на дистанції 25 м.