Щасливе
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

Завжди хочеться купити дешевше. І не лише тому, що грошей зайвих немає, а тому що розумієш, що більшість із заплаченої тобою суми піде не виробнику, а посередникам. Тим, хто переконав тебе саме це, а не інше купити, випити, з'їсти, почитати, подивитись…

20 серпня на Північному - сімейне свято


У Рівному цієї неділі, 20 серпня, відбудеться «Сімейне свято» на Північному. Заплановані виступи композитора, продюсера та співака Сашка Невже, фіналістки «Х-фактора» та фестивалю-конкурсу «Ми талановиті» Аліни Ляшук, а також переможців фестивалю-конкурсу «Ми талановиті. Мегаподія».

Водопровід — на сміттєзвалище


До кінця року на сміттєзвалище, що на околиці Рівного, проведуть водопровід. Проект обійдеться у 4,3 мільйона гривень. Це потрібно для гасіння сміття, яке влітку час від часу загоряється.
 

Свято праці

10-8-2017

17547

Про свята писати не люблю. Тому що для мене свято — це кожен новий день, тому довелося би писати щодня — жити коли? Щодо свят офіційних, то їх занадто багато. Що не день, то міжнародне свято яких-небудь збирачів полуниці чи любителів японських рибок. Тому для себе святковий день я визначаю так: коли навколо Обарова, Тинного, Омеляни, Житина та інших приміських населених пунктів люди пораються на городах — жодного свята немає, коли на ж городах нікого немає, а люди ходять «у чистому», свято є! Тому таке всенародне свято, як День Конституції, яку відзначено у календарі червоним, і є вихідним днем, насправді святом не є. Бо народ у цей день — на городах! Чому так? Напевно тому, що для усіх нас та Конституція нічого не значить. Ніхто цю Конституцію не читає, а головне — ніхто її не дотримується, починаючи з перших осіб держави. Решту «червоних» свят у календарі ви знайдете самі і самі ж визначите, що для вас є святковим днем, а що — навпаки. З одним лише днем неувязочка виходить — із Днем Незалежності. Не може поки народ визначитися — це справді свято, чи так собі — ще один вихідний? І не треба зневажати тих, хто у цей день не йде у вишиванці на гуляння, а вирушає поратися на город. Тому що святкувати можна лише те, що цінуєш! Я не про чиновників, які готові святкувати що завгодно і коли завгодно, особливо коли під це святкування можна списати невідомо на що трохи бюджетних коштів. Я про нормальних людей, які, власне, і мають визначити — чи є День Незалежності справжнім святом, чи черговим «святом праці», тобто просто додатковим вихідним днем, який можна присвятити власним справам. За себе відповісти, зізнаюсь, не готовий. Ніби розумію, що незалежність — це добре. А коли подивлюсь на ті мармизи у телевізорі — так починаю сумніватися. Не у тому, що незалежність — це добре, а у тому, що незалежність має бути саме такою. Бо нашу незалежну державу чомусь весь час очолюють такі… люди, поруч з якими не хочеться не те що святкувати, а й просто знаходитися на одному гектарі під час відомого процесу. Звідси бажання аби у нас був ще один день незалежності — незалежності від усієї цієї сволоти. А де його взяти? Як ту сволоту подолати, коли вона розмножується швидше за щурів і сидить усюди? Упевнений, що таке свято у нас коли-небудь точно буде. Чи співпадатиме воно із нинішнім Днем Незалежності, чи буде в інший день, не знаю. Знаю лише те, що коли ми будемо дбати насамперед про власний город, це справжнє свято незалежності ще довго не настане. А 24 серпня залишатиметься для більшості з нас «святом праці». Що цікаво — владу це влаштовує!

 
Читайте також:

Басівкутські спогади
№31, 3-8-2017

Польські руки
№30, 27-7-2017

Блат
№29, 20-7-2017

Два плюс два
№28, 13-7-2017

Українська мрія
№27, 6-7-2017

Фотографія
№26, 29-6-2017

Фейк
№25, 22-6-2017

Любов і гроші
№24, 15-6-2017

На заставу
№23, 8-6-2017

Долетіти до Дебрецена
№22, 1-6-2017

Знову вкрали…
№21, 25-5-2017

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.