Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

Тут днями до міста мого київського «каллєгу» привозили. Того самого, який за дармових сто грамів готовий написати що завгодно, за двісті — заспівати на усю свою русскоязичную глотку, а за триста — взятися за нерукотворний пам'ятник. Гість так хвалив нашого міського голову за намір побудувати стадіон, що стіни місцевого «колізею» точно би почервоніли, якби могли це почути.


19 грудня, на Святого Миколи, у Рівненському міському будинку культури покажуть дитячу виставу «Щенята рятують Новий рік». квитки вже у продажі.

 

У Колоденці хочуть Інтернет без «вишки»

17-8-2017

Київ-Чоп вийшли перекривати минулого тижня мешканці села Колоденка, що під Рівним. Невдоволені були тим, що на вулиці Новодвірській, яка прилягає до міжнародної траси, «Київстар» почав встановлювати базову станцію. У Колоденці нині поганий зв'язок цього мобільного оператора, тож півсела, навпаки, за те, щоб ретрансляційна вежа була. Зі зв'язком, втім, доведеться почекати — роботи після перекриття траси призупинили.

перекриття траси

Протестували проти «вишки» мешканці будинків на Новодвірській. Нарікали, що сусідство з базовою станцією мобільного оператора буде шкідливим для їхнього здоров'я, обурювалися, що у селян не питали згоди на таке будівництво, та розповідали, що краще б у селі збудували дитячий майданчик.

На сесії Корнинської сільської ради, в яку входить Колоденка, цього тижня депутати домовилися із представниками «Київстару», що ті поки нічого не будуватимуть. Робоча група, яку створять, повинна буде, зокрема, підшукати альтернативне місце для «вишки».

— Представники «Київстару» спершу зверталися до нас, аби ми надали під будівництву земельну ділянку, що у комунальній власності, — розповідає корнинський сільський голова Роман Горбатюк-Василейко. — Але оскільки у нас вільної землі немає, оператор звернувся до приватних власників. Погодився надати їм в оренду ділянку на Новодвірській місцевий підприємець, який цю землю викупив у сільради торік під стоянку сільгосптехніки. Наразі вирішено, що «Київстар» не монтуватиме обладнання, шукатиме консенсусу з громадою. Частина людей вимагає, аби ставили станцію за селом, подалі від будинків. Але до сільради, до речі, надходило звернення від мешканців Колоденки з проханням, аби «вишку» «Київстару» поставили, бо неможливо нині користуватися якісно мобільним зв'язком та Інтернетом цього оператора.

У «Київстарі» зазначають, що сперечатися із громадою не хочуть, а тому підуть на компроміс.

— Ми отримали всі потрібні дозволи, — коментує речниця «Київстару» у Західному регіоні Ірина Пацевко. — Зводити базову станцію за межами населеного пункту немає сенсу, так, навпаки, мешканцям села буде гірше. Чим далі станція, тим складніше телефону шукати «мережу» — швидше розряджається батарея і більше випромінювання йде від телефону до нашого мозку. Ми будуємо станції під контролем «Укрчастотнагляду». В Україні дуже жорсткі правила діяльності ретрансляційних веж, за порушення вимог — високі штрафи, тому базові станції, які встановлюємо, не шкідливі для мешканців. Але конфліктувати з місцевими мешканцями ми не хочемо. Можливо, будемо думати, куди перенести станцію, а окрім того, проведемо всі потрібні заміри, аби заспокоїти людей.

Алла САДОВНИК.

 
Читайте також:

Земля: продавати чи чекати?
№33, 14-8-2017

Понад мільйон власників земельних паїв уже померли, не скориставшись своїм правом їх продати

Показники «зробили» щебенем
№31, 5-8-2017

Сміття у Рівному подорожчає вдвічі
№31, 3-8-2017

У п’ятницю – останній: польотів з Рівного до Туреччини більше не буде
№31, 2-8-2017

Волинь заробила 9 мільйонів. На Рівненщині «митні гроші» на депозит не кластимуть
№30, 24-7-2017

Готівки стало менше на 10 мільярдів
№29, 20-7-2017

Аптеки при лікарнях: скільки платять за «квадрат»?
№28, 17-7-2017

«Рівнеазот» викликав працівників на роботу. Але зарплату найближчим часом не обіцяє
№28, 13-7-2017

Вірус у Рівне «зайшов» із Києва
№27, 6-7-2017

Отримати паспорт: з понеділка обіцяють зміни
№26, 29-6-2017

«Санком» хоче залишитись
№25, 22-6-2017

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (098) 547-38-33, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.