Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

Вам доводилося бачити зустріч бродячих та свійських собак? Якщо ні — зайдіть до міського парку, де місцеві дворняги кидаються на вгодованих псів, яких «вигулюють» не менш вгодовані хазяї. Або пройдіться тихими вуличками подалі від центру, де собаки на ланцюгу періодично реагують на появу «чужого» пса.

Баскетболістки клубу «Рівне» до свого дебютного сезону під новою назвою (раніше команда називалася «Сузір'я») вирушили готуватися до білоруського Бреста.

Підготовка до єврокубків?

8-9-2017

У цьому сезоні місце у шістці УПЛ, у наступному в зоні єврокубків — такі плани перед стартом нинішнього чемпіонату озвучили керівники «Вереса».

Верес

Аби влітку 2019-го не злякатися іноземців, судячи з усього, «Верес» вирішив вже нині розпочати морально готуватися до виступів на євроарені. Першим кроком стала поїздка до Угорщини, куди рівняни вирушили, користуючись паузою в чемпіонаті.

Цю подію сміливо можна назвати історичною для «Вереса», адже востаннє з іноземним клубом рівняни грали 21 рік тому. Це був «Хемлон» зі Словаччини, якому «Верес» програв у товариському матчі — 1:2.

Цього разу наша команда мірялася силами з міцними середняками угорської вищої ліги командами «Мезйокйовешд» та «Дебрецен», відповідно, дев'яте та сьоме місця у турнірній таблиці.

Першого суперника рівняни обіграли досить впевнено — 2:0, по голу в кожному з таймів забили Володимир Адамюк та Роман Карасюк.

Після дня відпочинку «Верес» поїхав до Дебрецена. Перший тайм наша команда грала бойовим складом, і на перерву клуби пішли за рахунку 0:0. На другу половину Юрій Вірт випустив одразу сім гравців, які прибули у розташування нашого клубу на перегляд, у тому числі й голкіпера. Після того, що було далі, навряд чи когось з цих хлопців ми знову побачимо у футболці «Вереса». Угорці після перерви відправили у наші ворота п'ять голів, щоправда, і пропустили двічі (у нас забили Євген Морозенко та Руслан Степанюк).

Отож — 2:5. З одного боку, навряд чи варто робити трагедію з цього «товарняка», але з іншого — саме він залишиться для історії. Адже невідомо, коли знову «Верес» зіграє з іноземцями. Можливо, вже в єврокубках?