Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

У дітей мого покоління Різдво займало у житті цікаве місце. З одного боку, ніби і свято — дорослі збираються за столом, діти співають колядки. З іншого — і не свято зовсім: ані у школі, ані по радіо-телевізору про це Різдво ні слова.

«Хуліган» Сімінін, асистент Степанюк та інші


Матчем на «Арені Львів» проти «Карпат» рівненський «Верес» завершив 2017 рік. Наша команда вигравала 2:0, але зрештою дозволила супернику відігратися — 2:2.


Рівненський міський Палац дітей та молоді шостий рік поспіль проводить благодійну акцію «Добро на Різдво» — за цей час здійснилось 76 дитячих мрій.

Мільйони у Рівному витратять на сміття


Три роки тому на Рівненському сміттєвому полігон, що неподалік Бармаків, висаджували дерева. Але зелені насадження не стали заслоном для вітру, який розносить сміття людськими городами аж до Житина.

 

Хомко переплутав роки для «Авангарду»?

12-10-2017

Нещодавно міський голова Рівного заявив журналістам, що штрафуватиме львівську компанію «Артпростір», якщо до кінця року та не принесе затверджений проект реконструкції стадіону «Авангард». Бо такі терміни, зазначив, передбачені договором. Як виявилося, Володимир Хомко переплутав дати. Підписаний між міською владою та фірмою договір справді мав би діяти до кінця року, але не цього, а минулого.

обговорюють проект Авангард стадион

У договорі, підписаному 21 червня торік, зазначено, що діє він до кінця грудня 2016-го. Щоправда, наприкінці минулого року уклали додаткову угоду, якою продовжили дію договору до 1 травня 2017-го, зазначивши, що у будь-якому разі угода діятиме до повного виконання сторонами своїх зобов'язань. У додатках було розписано, за скільки днів проектувальники мають виконати певні частини проекту. Але як виявилося, проходження експертизи не було включено до календаря. Зазначено, що експертиза має бути «по факту виконання». Тож фактично, покарати «Артпростір» за те, що досі проект не затверджений експертною організацією, міська влада не зможе.

Єдине, що передбачено договором — за порушення строків виконання робіт (а львів'яни завершили розробку проекту у червні, а не у квітні, як мали) передбачено штрафні санкції «у розмірі облікової ставки НБУ від загальної вартості робіт за кожен день прострочення їх виконання». Облікова ставка Нацбанку на сьогодні становить 12,5% річних. Відповідно до договору, «Артпростір» мав би отримати 1,49 млн. грн. за проект.

Чим довше немає проекту, тим менше шансів, що наступного року вдасться розпочати реконструкцію стадіону в центрі Рівного. Перед тим, як приступити до робіт за близько 120 млн. грн., потрібно провести тендер. Оскільки сума чимала, прогнозовано, учасників на торгах буде немало, і частина з них, програючи, намагатиметься оскаржити закупівлю в Антимонопольному комітеті, що затягуватиме процес.

Олексій Олексюк, представник компанії «Артпростір», менеджер проекту реконструкції «Авангарду»:

— Ще немає експертизи, яка стосується розподілу проекту реконструкції на черги. Думаю, днями вже усе має бути готово. Так довго через різні причини, зокрема, потрібно було вносити корективи. Окрім того, змінилися правила погодження. Як тільки проект експертна організація затвердить, скличемо прес-конференцію і про все розповімо.

Володимир Хомко, міський голова Рівного, днями прокоментував журналістам:

— Ми написали офіційного листа, що будемо розривати угоду, подавати в суд і т.д. Всі офіційні дії ми зробили. У нас є офіційно укладена угода. Усі терміни минули, вони повинні представити нам проект. Моїй злості немає меж. Ми повелися на те, що ця проектна організація була дотичною до проектування «Арени Львів», адже, безумовно, ми хотіли щось сучасне. Але якби повернути час назад, то знайшли б іншу організацію. Тепер є два варіанти. Цей рік пропав, на жаль. Або вони принесуть до кінця року проект і ми будемо з ним працювати, або ми судимося і замовляємо проект в іншої організації. Ми заплатили вже мільйон, будемо тепер цей мільйон відсуджувати, стягувати пеню. Але мені шкода часу, бо якщо в іншої організації замовляти вишукувальні роботи, то буде ще рік втрачено. Тому хотілося, щоб щось було, тим більше, що ескізний проект мені дуже подобається.

Алла САДОВНИК.

 
Читайте також:

Ще один рівенський чиновник судитиметься за посаду
№40, 5-10-2017

Благодійність з бюджету обмежать. Бо прохачів стало більше
№38, 26-9-2017

Криза домовленостей. Чому обласна рада стає неефективною
№37, 15-9-2017

Ультиматум Хомка: гроші наперед або діти в садок не підуть
№37, 14-9-2017

Хто радить голові Хомку?
№36, 8-9-2017

Вето Хомка подолав суд
№36, 7-9-2017

«Бездоганно моральні» Свисталюк та Фізик
№35, 4-9-2017

Звільнений за «приниження авторитету» Приварський
№35, 31-8-2017

Муляренку не вистачає жіночих порад?
№34, 27-8-2017

А може, краще замість ілюмінації Хомко купив би грейдер?
№34, 24-8-2017

Фірма, яка вирощує органічні продукти, розповіла, як захопили її землі в Острозькому районі
№33, 23-8-2017

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (098) 547-38-33, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.