Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

У дітей мого покоління Різдво займало у житті цікаве місце. З одного боку, ніби і свято — дорослі збираються за столом, діти співають колядки. З іншого — і не свято зовсім: ані у школі, ані по радіо-телевізору про це Різдво ні слова.

«Хуліган» Сімінін, асистент Степанюк та інші


Матчем на «Арені Львів» проти «Карпат» рівненський «Верес» завершив 2017 рік. Наша команда вигравала 2:0, але зрештою дозволила супернику відігратися — 2:2.


Рівненський міський Палац дітей та молоді шостий рік поспіль проводить благодійну акцію «Добро на Різдво» — за цей час здійснилось 76 дитячих мрій.

Мільйони у Рівному витратять на сміття


Три роки тому на Рівненському сміттєвому полігон, що неподалік Бармаків, висаджували дерева. Але зелені насадження не стали заслоном для вітру, який розносить сміття людськими городами аж до Житина.

 

Спорткомплекс на Макарова: гроші — тільки на папір

12-10-2017

Поки не вистачає коштів на елементарне — замінити вікна у школах і хоча б нашвидкуруч залатати ями на городах, Рівненська ОДА вдруге за останні кілька років витрачає більше мільйона гривень на проектування одного і того ж об'єкта — спорткомплексу між поліклінікою №3 та «Екватором» на вулиці Макарова.

215спорткомпрлдекс на Макарова

Проект спорткомплексу на Макарова, кажуть в ОДА, майже готовий

Звісно, спорткомплекс таких грандіозних масштабів (з величезною залою на 3000 глядачів, льодовою ареною та 50-метровим басейном), як планують в ОДА, Рівному не завадив би. Але тільки перша черга будівництва обійдеться орієнтовно у 200 млн. грн., що удвічі більше, аніж отримала Рівненщина з Державного фонду регіонального розвитку за увесь минулий рік. Тож навіть якщо спортивний комплекс і почнуть будувати після розробки проекту, то завершать, коли вже ніхто не пам'ятатиме, що там мало бути. А за кілька років вартість будівництва зросте, і наступний голова ОДА знову збиратиме наради, говоритиме, як важливо завершити розпочате, та замовлятиме «корегування проекту» за кілька мільйонів гривень.

Окрім того, чи варто розпорошувати кошти, якщо ще з минулого року в місті говорять про реконструкцію «Авангарду»? Рано чи пізно Рівне створить ОТГ, і тоді у рамках децентралізації йтиметься про передачу комунальних закладів обласної ради, що на території міста, на фінансування з міського бюджету. У результаті може вийти як завжди — не вистачатиме грошей ні на «Авангард», ні на спорткомплекс.

До речі, за часів регіоналів за розробку передпроектних пропозицій «Діпромісто», за даними з обласного департаменту будівництва, отримало близько 1 млн. грн. За розробку нинішнього проекту організації заплатять трохи менше 1,5 млн. грн. Ярослав Мазярчук, керівник департаменту, каже, що розробка такого масштабного комплексу мала б обійтися у близько три мільйони гривень, але «Діпромісто» начебто погодилося зробити за вдвічі меншу суму. З такого запевнення можна хіба поіронізувати. Якби сума на проект була більшою, департамент змушений був би провести тендер, на якому «Діпромісту» ще потрібно було б виграти. Причому, цілком ймовірно, за ще меншу суму. На сьогодні організація уже одержала з обласного бюджету близько 400 тис. грн. за роботу.

— На одній руці толкові проектні організації можна перерахувати, — зазначає Ярослав Мазярчук. — «Діпромісто» — одна з них. Проект першої черги спортивного комплексу майже готовий, ще доопрацьовують частини, що стосуються електричних та водних мереж, тоді відправлять на експертизу. Загалом у планах — три арени: під час першої черги будуватимемо спортивний комплекс з великим залом, зробимо інфраструктуру біля нього. Окрім нього, ще має бути льодова арена та арена з басейном, але їхні проекти поки не розробляємо. Думаю, що проект побудови спортивного комплексу включать у ДФРР і наступного року, можливо, вже зробимо фундамент.

Алла САДОВНИК.

 
Читайте також:

Квест у доповненій реальності - вперше в Україні
№40, 6-10-2017

Власників заправок оштрафували на шість мільйонів
№40, 5-10-2017

Субсидії: а якщо в будинку більшість — пільговики?
№39, 28-9-2017

Логістика така, що дітей зі «швидких» до обласної дитячої лікарні несуть на руках
№38, 23-9-2017

Кого бояться Хомко та Мерчук?
№37, 21-9-2017

Стіни радіозаводу відсудили, але собаки досі гавкають
№37, 15-9-2017

По воронах — то звуком, то світлом
№35, 2-9-2017

На Рівненщині ремонтують дорогу по-фіалковому
№35, 31-8-2017

Рівнянам на голову може звалитися 40-річний електричний кабель
№34, 26-8-2017

ПриватБанк реалізував програму швидкого кредитування громадян
№33, 17-8-2017

Тариф не зросте, але норми та нормативи потрібно переглядати
№33, 17-8-2017

Директор «Рівнеоблводоканалу» розповів, чому потрібно це зробити

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (098) 547-38-33, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.