Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

У дітей мого покоління Різдво займало у житті цікаве місце. З одного боку, ніби і свято — дорослі збираються за столом, діти співають колядки. З іншого — і не свято зовсім: ані у школі, ані по радіо-телевізору про це Різдво ні слова.

«Хуліган» Сімінін, асистент Степанюк та інші


Матчем на «Арені Львів» проти «Карпат» рівненський «Верес» завершив 2017 рік. Наша команда вигравала 2:0, але зрештою дозволила супернику відігратися — 2:2.


Рівненський міський Палац дітей та молоді шостий рік поспіль проводить благодійну акцію «Добро на Різдво» — за цей час здійснилось 76 дитячих мрій.

Мільйони у Рівному витратять на сміття


Три роки тому на Рівненському сміттєвому полігон, що неподалік Бармаків, висаджували дерева. Але зелені насадження не стали заслоном для вітру, який розносить сміття людськими городами аж до Житина.

 

Консервація «колізею»

16-11-2017

Карикатура

Тут днями до міста мого київського «каллєгу» привозили. Того самого, який за дармових сто грамів готовий написати що завгодно, за двісті — заспівати на усю свою русскоязичную глотку, а за триста — взятися за нерукотворний пам'ятник. Гість так хвалив нашого міського голову за намір побудувати стадіон, що стіни місцевого «колізею» точно би почервоніли, якби могли це почути. Це нагадало мені дитинство, коли ми з міським головою не змовляючись очікували 1980 року, до якого побудують комунізм і стануть безплатними кіно, цукерки та морозиво. З комунізмом тоді не склалося, але його оспівувачі не постраждали — колишні пропагандисти «наукового комунізму» стали «слов'янознавцями» і досі непогано процвітають. Але з «колізеєм» таки треба буде щось робити. Не будувати новий стадіон — у ці байки вже навіть діти не повірять, а навпаки — законсервувати! Подивіться на Рим — тамтешній Колізей ніхто і ніколи не буде відновлювати. А навіщо, коли натовпи китайців щодня стоять у черзі, аби за десять євро походити десять хвилин руїнами колишньої арени? А ми чим гірші? Ну що можна показати у Рівному іноземним туристам? Кілька стандартних споруд дев'ятнадцятого століття? Чи, може, численні нові монументи, позбавлені хоча б дещиці художнього смаку? А тут — живі руїни комунізму! Пам'ятник архітектури пізнього соціалізму, який своїм зовнішнім виглядом показує правильність нашого європейського вибору! Треба лише трохи фантазії, й численні іноземці купуватимуть квитки за право посидіти на трибунах нашого «колізею». А за право з ризиком для життя пробігтися розідраними біговими доріжками доплачуватимуть додатково. І це ще не вся вигода! Ви знаєте, що в Європі біля кожної архітектурної пам'ятки працює цілий інститут, науковці якого за чималі гроші доглядають за об'єктом, зберігають його автентичність, реставрують окремі місця, аби ті виглядали натурально, як колись! Плюс пишуть численні докторські та кандидатські дисертації. Ну чого наші місцеві керівники культури колупаються в якихось сумнівних підмурках, витрачаючи жалюгідні сотні тисяч із бюджету та міжнародних фондів, коли поряд стоїть справжнє фінансове ельдорадо! Бо на реставрацію такого масштабного пам'ятника, як колишній стадіон «Авангард», можна сміливо витрачати мільйони. Багато мільйонів. А щоб народ у це повірив, можна і пресу підключити! Возити сюди регулярно групи столичних журналістів із відповідним фуршетом, аби ті на весь світ розписали принади нашого неповторного «колізею». Але здається, наш міський голова та його заступники і без мене про це здогадались. Тож консервація не за горами!

 
Читайте також:

Асортимент
№45, 9-11-2017

Професія — «активіст»
№44, 2-11-2017

Ланос невмирущий
№43, 26-10-2017

Раз пашлі на дєло я і Рабіновіч…
№42, 19-10-2017

Памятник Бандері
№41, 12-10-2017

Не АТО. А що?
№40, 5-10-2017

Мороз і бізнес
№39, 28-9-2017

Свобода і миска
№38, 21-9-2017

Женева
№37, 14-9-2017

Квіти і «Піночет»
№36, 7-9-2017

Взяти Москву
№35, 31-8-2017

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (098) 547-38-33, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.