Без Гудими, але з медалями

1015 0

З медалями повернулися з Харкова рівненські велосипедисти. Там проходив чемпіонат України з маунтенбайку. Підопічні тренера В’ячеслава Федорчука виступали у дисципліні крос-кантрі олімпійський.

У перший змагальний день відбувався командний залік. Наша чоловіча команда стала четвертою, команда юнаків U18 — другою, а команда дівчат U18 — третьою. Крім того, рівнянка Аліна Кривульська, яка виступала серед жінок в одній команді зі спортсменками з Донецька та Харкова, здобула золоту медаль.

Другого дня був особистий залік. Тут відзначився Віталій Гладьо, який серед гонщиків до 23 років став другим.

— Не брав участі у цьому чемпіонаті наш лідер Олександр Гудима, — розповів тренер В’ячеслав Федорчук, — нині він за кордоном у складі збірної України готується до чемпіонату Європи, що 3 жовтня розпочнеться в Австрії. Він вже виграв гонку в Туреччині, попереду підготовчі гонки у Швейцарії, Бельгії та Чехії.