«Верес» U19 поступився «Колосу»

502 0

Верес U19 зазнав другої поспіль поразки у чемпіонаті юнацької Прем'єр-ліги. В гостях рівняни мінімально поступилися Колосу.

Футболісти Колоса, які у стартових двох турах чемпіонату здобули максимум очок, на правах господарів більше атакували на старті гри. Втім, оборона команди Олега Шандрука навіть без свого капітана Олександра Савчука - впевнено читала атаки суперників.

У середині тайму Верес агресивно відповів. Після удару Дмитра Шуха свого голкіпера підстрахував Владислав Канаєв, який виніс м‘яча з лінії вже порожніх воріт.

Одразу по перерві вже Михайло Кулик врятував команду після небезпечного удару Ігоря Дороша.

Гол ковалівці забили після атаки лівим флангом. Данило Денисенко виконав передачу у центр, а Олег Криворучко з лінії штрафного майданчика точно пробив низом - 1:0.

Дуже швидко Олег Криворучко міг оформити дубль. Михайло Кулик у цьому епізоді перевів м‘яча у поперечину воріт!

Врятувати гру для рівнян міг Олег Ільчук, який вийшов на заміну. Втім, він не реалізував свій шанс наприкінці матчу.

Верес U19 програв вдруге поспіль. Безвиграшна і безгольова серія команди Олега Шандрука триває три матчі поспіль.