Здобули нагороди на чемпіонаті України з легкоатлетичних метань

1081 0

16-18 лютого у м. Мукачево проходив зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих. Виступали на цих змаганнях випускники та вихованці Костопільського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту.

Переможцем у метанні списа серед молоді став випускник ліцею Олександр Козубський, метнувши спис з найкращим результатом чемпіонату – 73 м 18 см. П’ятим став випускник закладу Володимир Огороднік з результатом 57м 22см.

Серед дорослих також результативно виступили випускники ліцею: срібну нагороду у метанні списа здобув Микола Шама, його результат 71м 08см, четвертим у цій же дисципліні став Дмитро Шеремет, його спис опустився на позначці 67м 80см.

Четвертим серед юніорів у метанні списа став Олег Трофимчук (55м 45см), шостою – Тетяна Мороз ( 37м 11см) та восьмим- Олег Фінгерт з результатом 47 м 11см.

Серед юнаків та дівчат переможницею чемпіонату України у метанні списа з результатом 35м 93 см стала Ольга Мосійчук, на сьомій позиції з результатом 41м 43 см Іван Лавор, десяте місце в Тараса Кухарчука (33 м 82 см) та дванадцяте залікове місце в Аліни Тарар (26 м 11 см).