Ми обурені заходами впливу до нічного клубу «Лагуна», запровадженими міськвиконкомом. Скорочення йому режиму роботи на дві години абсолютно нічого не змінило. Адже й раніше цей заклад працював до 4 години ранку і лише у суботу й неділю — до 6-ї. Дуже сумнівно, що секретар міськради Юрій Торгун, який наполягав на такому «останньому китайському попередженні», цього не знав. Втім, чому ж тут дивуватися, якщо його неодноразово гарно зустрічали у «Лагуні», навіюючи думки «про недоброзичливих конкурентів», яким начебто заважає нічний клуб. Тим паче, що живе п.Торгун далеко від «Лагуни», а не так, як ми — за 9-20 метрів. Ми ж вимушені терпіти щоночі цей «кінець світу»: ревіння двигунів авто, які вишиковуються під нашими вікнами, завивання їхньої сигналізації, гучне бухкання музики з нічного клубу, виск і писк дівчат, які вибігають з «Лагуни», звуки від ударів, а часом і стрілянину й стогін, коли між собою влаштовують п’яні розборки чоловіки. Спати, звісно, через це усе неможливо. Тому в багатьох з нас загострилися захворювання, почав підніматися артеріальний тиск, зросла роздратованість. Щоранку після відвідувачів «Лагуни» ми також вимушені біля наших дворів та під’їздів змивати блювоту, збирати презервативи, шприци, колготки, пляшки з недопитою горілкою та наркотичними речовинами. Це неподобство триває уже півтора року і жодні звернення до міліції, комісії, які виїжджали з перевірками, результату не дали. Тим паче, що власників «Лагуни» про виїзди комісій хтось завжди завбачливо попереджає. Приміром, останню перевірку в нічному клубі заздалегідь чекали. Цілий тиждень ні гучної музики, ні ревіння двигунів під нашими вікнами не було. Ми аж зраділи таким перемінам. Але після перевірки куди той спокій тільки дівся: все повернулося знову. Тому надіємося тільки на міського голову Віктора Чайку. Віримо, що він, врешті, припинить цей безлад з «Лагуною».
Нам спокій тільки сниться
Ми обурені заходами впливу до нічного клубу «Лагуна», запровадженими міськвиконкомом. Скорочення йому режиму роботи на дві години абсолютно нічого не змінило. Адже й раніше цей заклад працював до 4 години ранку і лише у суботу й неділю — до 6-ї. Дуже сумнівно, що секретар міськради Юрій Торгун, який наполягав на такому «останньому китайському попередженні», цього не знав.
Поділитися цією статтею




