…Того трагічного спекотного дня сім’я вирішила провести вихідний день біля річки. Коли прибули на більш-менш облаштоване місце відпочинку, то побачили, що місцевий пляж уже переповнений людьми.
Родина знайшла інше місце для уїк-енду. Подружжя із двома дітьми подолало кілометрову відстань уздовж річки через лісовий масив. Нарешті Олексій прийняв рішення розташуватись на відпочинок і разом з дружиною почав розпаковувати речі.
У цей час Богдана вирішила покупатися і пішла у річку. На очах усієї сім’ї дівчинку підхопила стрімка течія. Батько кинувся на допомогу і сам потрапив у водяний вир. Не втрачаючи надії на порятунок, його дружина Віта також кинулася у річку, щоб допомогти. Але стихія вже міцно тримала людей у своїй пастці. Свідком усіх цих страшних подій став 6річний син Олег, який побіг кликати людей на допомогу. На жаль, їхня допомога утопленикам вже не знадобилася.





