Рідні шестирічного Олега Герасимчука з Володимиреччини, на очах якого 17 червня у Горині втопилися батьки і сестричка, не пристали на пропозицію Віктора Ющенка віддати сироту на усиновлення в заможну та відому сім’ю в Києві. Опікунами хлопчика стали дідусь і бабуся по матері — Віктор і Надія Дрик. Саме вони і ніхто інший, як, зрештою, визнав і Президент, зможуть оточити дитину родинним теплом і ласкою. Влада ж взялася допомогти пенсіонерам матеріально та вирішити низку їхніх проблем.
Президент ДП НАЕК «Енергоатом» Андрій Деркач пообіцяв до кінця місяця виділити Олегу та його опікунам двокімнатну квартиру загальною площею 75 метрів квадратних у новому будинку у Кузнецовську та облаштувати її меблями і побутовою технікою. На ім’я Олега Герасимчука у філії одного з банків відкриють депозитний рахунок, на який благодійний фонд з Києва перекаже півмільйона гривень. Розпоряджатися цими грішми сирота зможе з досягненням повноліття, а до того часу його дідусь щомісяця отримуватиме нараховані відсотки і витрачатиме на потреби сім’ї. Рідним Олега не доведеться виплачувати 2600 гривень, які його батьки взяли у кредит, щоб розпочати будівництво власного будинку. І нарешті сирота, його дідусі та бабусі отримають безплатні санаторно-курортні путівки для оздоровлення.




