Двох членів організованої злочинної групи, яка упродовж майже п’яти років викрадала авто у Рівненській та Хмельницькій областях, правоохоронці затримали ще наприкінці минулого року, проте її організаторові Олегу упродовж багатьох місяців вдавалося переховуватися від слідства. У міліціонерів була санкція на його арешт, отож втікача оголосили в розшук. Міліціонери ретельно відстежували усі можливі контакти підозрюваного і нарешті вийшли на його слід.
— Останнім часом Олег переховувався у столиці. Винайняв там квартиру та оточив себе колом спільників, які неодноразово потрапляли в поле зору міліції і притягувалися до відповідальності за незаконне заволодіння автотранспортом. Зв’язки підтримував лише з мамою та дівчиною, з якою мешкав. До речі, остання, працюючи в одній з автошкіл обласного центру, усіляко допомагала Олегові уникати правосуддя, зокрема, сприяла у виготовленні для нього документів на чуже прізвище, — розповідає Марина Нонка з відділу зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області.
До речі, Олег був раніше судимий за крадіжки авто. Під час затримання у нього вилучили підроблені документи (в тому числі й паспорт громадянина України), а також рації, відмички, сканери, пістолет і багато іншого.
Підозрюваного відправили в ізолятор тимчасового тримання. Правоохоронці довели 10 епізодів незаконних заволодінь транспортними засобами, до яких причетні усі троє затриманих. Через злочинців без авто залишилися мешканці Кузнецовська, Костополя, Острога, Нетішина та інших міст. Міліціонерам вдалося знайти у Курозванах і в Острозі «відстійники», де злодії певний час переховували викрадені авто. За усіма фактами порушено кримінальні справи.





