Обурюється «гаражними містечками», але альтернативи запропонувати не може

Демонтувати гаражі, незаконно встановлені у дворах будинків №1 та №3 на вулиці Костромській попросили міського голову їхні мешканці. Люди скаржилися, що до гаражів зацементовують доріжки і автомобілі вільно їздять по газонах.

1 хв. читання

смартфони Apple iPhone 17 ціна в Україні

Володимир Хомко доручив начальнику міського управління житлово-кому­на­льного господарства Івану Гемі вивчити це питання. Згадав про схоже гаражне містечко, але вже узаконене, на вулиці Волинської Дивізії.

Де в якій нормальній державі ви таке побачите? — не стримував емоцій Володимир Хомко. — Коли ми дали дозвіл на встановлення п’яти кіосків «Форнетті» по місту, то прокуратура — тут як тут з претензіями. А як дозволу ніякого нема, то й прокуратура вплинути ні на кого не може. Я можу зносити незаконно встановлене лише через суд. А треба, щоб як в Росії: знести бульдозером кілька самовільно збудованих будинків, тоді іншим буде наука.

А ось секретар міськради Юрій Торгун впевнений, що допоможе нещодавнє збільшення розміру штрафу за незаконне встановлення гаражів. Мовляв, якщо власник «черепашки» сплатить 1300 гривень штрафу, то тоді це буде дієво. Щоправда, Володимир Хомко все ж визнав: перш ніж зносити гаражі, спочатку потрібно людям запропонувати альтернативу, бо інакше авто ставитимуть у дворах будинків.

Поділитися цією статтею