Кутовий

<b>Баскетболісти &laquo;Пульсара&raquo;</b> не змогли вчинити гідного опору баскетбольному клубу &laquo;Київ» на його майданчику — 55:73 ::: <b>Фінальний етап баскетбольної вищої ліги</b> протягом чотирьох днів проходитиме у Рівному ::: <b>Міні-футбольний клуб &laquo;Рівне&raquo;</b> другу півфінальну гру чемпіонату України серед команд першої ліги проти донецького &laquo;АРПІ» проведе у суботу ::: <b>Команда села Олександрія виграла</b> обласний етап всеукраїнського турніру &laquo;Ігри чемпіонів», який проходив у спорткомплексі ДЮСШ №4. ::: <b>Юні рівненські гандболістки,</b> вихованки ДЮСШ №4 — чемпіонки України серед спортсменок 1993 р.н. ::: <b>Одразу чотири матчі </b>протягом цього тижня проведе у себе на майданчику гандбольний клуб &laquo;Рівне» в рамках чемпіонату України серед команд вищої ліги ::: <b>З медалями повернулися з чемпіонату світу</b> з боротьби дзюдо серед слабозорих, що завершився у Туреччині, рівняни Наталія Ніколайчик та Олександр Помінов..

3 хв. читання

смартфони Apple iPhone 17 ціна в Україні

Баскетболісти «Пульсара» не змогли вчинити гідного опору баскетбольному клубу «Київ» на його майданчику — 55:73. Найрезультативнішим у нас став Артем Шелуха — 12 очок. Наступний матч рівняни проведуть вдома у неділю проти колись грізного клубу «Азовмаш». Початок зустрічі о 14-й годині.

Фінальний етап баскетбольної вищої ліги протягом чотирьох днів проходитиме у Рівному. Сьогодні та завтра рівненське «Сузір’я-НУВГП» у спортзалі «Водник» прийматиме «Олімп-НАЕК» з Южноукраїнська, початок зустрічей о 19.30 та 18.00. А в суботу та неділю о 17.00 та 15.00 суперником підопічних Валерія Жартуна буде «Регіна-Баскет» з міста Бар. Нагадаємо, що на цьому етапі шість провідних українських клубів розігрують медалі.

Міні-футбольний клуб «Рівне» другу півфінальну гру чемпіонату України серед команд першої ліги проти донецького «АРПІ» проведе у суботу у спорткомплексі ДЮСШ №4 о 15.00. Нагадаємо, у першій зустрічі в Донецьку ми програли — 0:6.

Команда села Олександрія виграла обласний етап всеукраїнського турніру «Ігри чемпіонів», який проходив у спорткомплексі ДЮСШ №4. Ці змагання відбуваються вже другий рік поспіль, участь в них беруть учні 5-10 класів, які на швидкість долають надувну смугу перешкод. Тепер на олександрійців очікує всеукраїнський фінал в «Артеці». З перемогою їх привітав олімпійський чемпіон, гімнаст Валерій Гончаров, який побував Рівному.

Юні рівненські гандболістки, вихованки ДЮСШ №4 — чемпіонки України серед спортсменок 1993 р.н. Цю перемогу вони здобули під час фіналу, який протягом п’яти днів проходив у Рівному. Суперницями рівнянок були дві команди з Чернівецької області, а також представниці Закарпаття, Сумщини та Дніпропетровщини. В усіх п’яти зустрічах господарки були сильнішими. Готувала спортсменок до змагань Олена Струкевич.

Одразу чотири матчі протягом цього тижня проведе у себе на майданчику гандбольний клуб «Рівне» в рамках чемпіонату України серед команд вищої ліги. З середи по суботу суперницями рівнянок буде «Юніор» з Харцизька. Така велика кількість зустрічей пов’язана з тим, що поєдинки першого кола у Харцизьку через карантин були перенесені, відтак було вирішено ігри першого та другого кіл провести у Рівному. Сьогоднішній та суботній матчі розпочнуться о 12.00, п’ятничний — о 19.00.

З медалями повернулися з чемпіонату світу з боротьби дзюдо серед слабозорих, що завершився у Туреччині, рівняни Наталія Ніколайчик та Олександр Помінов. Наталія виграла «бронзу» в особистому заліку, а Олександр в складі команди. В особистому заліку Помінов був п’ятим, одна з причин порівняно скромного результату — перехід в іншу вагову категорію.

Поділитися цією статтею