«Порчу знімали» волинянки

Інспектори ДАІ затримали у Млинові ВАЗ, в якому їхали дві циганки, мешканки Волинської області. Підозрюють, що саме ці жінки під приводом «зняття порчі» виманили гроші та прикраси з золота у двох дівчат у Рівному — на вул. Соборній та вул. Гагаріна. Загалом за два дні перебування у Рівному шахрайки привласнили грошей та прикрас на 8400 гривень.

1 хв. читання

смартфони Apple iPhone 17 ціна в Україні

36-річна Галина, жителька Володимир-Волинського Волинської області, розповіла рівненським міліціонерам, що підзаробити грошей їй запропонувала сусідка Лідія, бо на прожиття та виховання трьох дітей коштів не вистачає. Її робота полягала лише у тому, щоб відвезти Лідію до Рівного. Галина мала авто, тож подрузі не відмовила.

За фактом шахрайства порушено кримінальну справу. Підозрюваних затримано. Працівники міліції просять тих, кого ошукали циганки, звертатися до чергових частин міськрайвідділів міліції за номерами телефонів: 102 та 067-360-75-77.

Поділитися цією статтею