Одразу дві жінки-вокалістки протягом двох днів дадуть сольні концерти у різних залах. Відома Наталія-Марія Фарина сьогодні презентуватиме найкращі арії зі світових оперет у однойменній програмі «Ах, оперета», а дружина відомого соліста філармонії Миколи Швидківа, співачка Галина Попович-Швидків співатиме у театрі другого березня.
Наталія-Марія Фарина свій концерт у органному залі присвятила Міжнародному жіночому дню як подяку своїм шанувальникам. У серпні минулого року вона отримала звання народної артистки України, ставши єдиною «народною» співачкою в області.
Галина Швидків свій виступ, очевидно, також присвячує святу весни. Співатиме вона у театрі, причому у супроводі тамтешнього оркестру Зиновія Крета.





