Рівне оплакало двох захисників (ФОТО)

На майдані Незалежності попрощалися одразу з двома українськими воїнами - Віталієм Янковським та Дмитром Курашиком.

1 хв. читання

Віталій Янковський не мав військового досвіду, але ще з перших днів повномасштабного вторгнення був готовий захищати країну. До лав ЗСУ Віталія мобілізували у липні 2024 року. Був мінером, навчав новоприбулих бійців. Перебував на гарячих напрямках фронту, зокрема Покровському.

На жаль, 50-річний солдат Віталій Янковський загинув 28 вересня 2025 року внаслідок ворожого артилерійського обстрілу на Донеччині.

Дмитро Курашик доросле життя присвятив службі у війську. У 2008 році підписав контракт зі Збройними Силами України. У 2015-му році перебував в АТО.

На жаль, життя 38-річного старшого солдата Дмитра Курашика раптово обірвалося 2 жовтня 2025 року під час відпустки – внаслідок ішемічної хвороби серця.

Поділитися цією статтею