Три школярки з Сарненщини пробачили п’яного водія, який їх збив

На Рівненщині суд визнав винним чоловіка, який пʼяним сів за кермо і збив трьох школярок.

1 хв. читання

 Аварія сталася 24 квітня 2022 року у селі Переброди Сарненського району. Близько 19-ї години водій Volkswagen Touran їхав вулицею Шевченківською біля кафе «Магнат». За даними суду, він був напідпитку і не впорався з кермуванням — машина виїхала на узбіччя та збила трьох дівчат, які йшли назустріч.

Одна з них отримала тяжкі травми голови, двоє інших — легші.

Під час розгляду справи водій повністю визнав провину. Він розповів, що того дня випив із кумом пів літра горілки, сів за кермо і нічого не пам’ятає з моменту аварії. Після ДТП чоловік вибачився перед потерпілими, оплатив лікування та відшкодував збитки.

Потерпілі заявили, що не мають до нього претензій і просили суд не саджати його до в’язниці.

Суд визнав чоловіка винним у порушенні правил дорожнього руху у стані сп’яніння, що спричинило тяжкі наслідки, та призначив 2 роки обмеження волі. Також його позбавили права керувати авто на 5 років.

Поділитися цією статтею