У Рівному донорів крові заохочуватимуть лотереєю

Донори, які найближчим часом здаватимуть кров у Рівненському обласному центрі служби крові, автоматично братимуть участь у лотерейному розіграші квитків у театр ляльок, філармонію та драмтеатр. Акція стартує з понеділка, 17 листопада і, за попередніми даними, триватиме щонайменше до 2026 року.

1 хв. читання

«Свято наближається! Здайте кров і отримайте шанс поринути у світ казок, музики та мистецтва!» – записали на сторінці Центру.

Щотижня між учасниками планують розігрувати по 5 запрошень на вистави театру ляльок, філармонії та драмтеатру.

У театрі ляльок повідомляють, що переможець лотереї, має право обрати квитки на вистави чи події як для маленьких дітей, так і на постановки для сімейного перегляду або ж для дорослих – такі покази також. Або ж на заходи до Дня Святого Миколая, Різдва та Нового року.

За отриманим квитком в обласну філармонію можна буде відвідати будь-який захід. Квиток не поширюється на заходи, які організовують немісцеві виконавці й орендують органний зал.

Що ж до квитків у драмтеатр, то вони теж стосуватимуться лише вистав, які грає наш театр.

У Центрі зауважують, що потреби в крові під час війни — колосальні. Власне це і спонукало влаштувати для людей таке заохочення.

Поділитися цією статтею