У Рівному суд визнав винним чоловіка, який вимагав гроші за нібито вплив на працівників сервісного центру МВС під час складання іспиту на водійські права.
Ще у квітні 2025 року він зустрівся з жінкою на зупинці по вул. Князя Володимира та сказав, що за «успішну здачу» практичного іспиту потрібно буде заплатити близько 7 тис. грн. У вересні, у день складання іспиту, чоловік телефоном давав їй інструкції, після чого вона справді здала практику з першого разу.
Пізніше він зателефонував знову і заявив, що «домовився» з працівниками сервісного центру, тому жінка має негайно передати йому 10 тис. грн. Гроші вона залишила у кіоску «the coffee» біля сервісного центру на вул. Київській.
У суді обвинувачений повністю визнав вину та розкаявся. Суд врахував позитивну характеристику, відсутність попередніх правопорушень та призначив покарання у вигляді штрафу — 34 тис. грн.





