Хороші новини для тих, хто звик звинувачувати Сонце у головному болю! Сьогодні, 23 червня, геомагнітна ситуація буде абсолютно спокійною.
Був ризик, що Землю зачепить новий сонячний спалах, але вчені кажуть: основна хвиля пройшла повз нас. Тож ніяких сильних магнітних бур не передбачається — день мине у «зеленій», безпечній зоні.
Коливання магнітного поля якщо й будуть, то зовсім мізерні й непомітні (трохи активнішим ранок може бути лише з 6:00 до 9:00).
Тож якщо зранку було важко вставати з ліжка — Сонце тут ні до чого, просто треба раніше лягати спати!




