Водій мікроавтобуса «Mercedes-Benz Sprinter», 51-річний житель Київської області, в’їхав у припарковане авто дорожньої служби «Opel Vivaro» з причепом.
– Крім того, керманич наїхав на 32-річного мешканця Вінничини, який якраз виходив із вказаного службового транспорту. Працівника з відкритим переломом руки, закритою-черепно мозковою травмою, струсом та забоями госпіталізували до лікарні, – розповіли в обласній поліції.
– Також на місці події медики надавали допомогу 51-річному водію та його двом пасажиркам: 22-ох і 37-річним жителькам Київщини. Після огляду їх відпустили.

Слідчий відкрив кримінальне провадження. Попередньо, керманич мікроавтобуса був тверезий.







