Мобілізований виконувач обов’язків міського голови Костополя та чинний депутат міської ради Давид Дідух, який наразі проходить службу в Збройних Силах України, виїхав за межі країни.
Напередодні посадовець відзначив свій 38-й день народження, із чим у соцмережах його активно вітали земляки.
Як стало відомо, наразі військовослужбовець перебуває у офіційній відпустці.
За повідомленнями очевидців, цієї ночі автомобіль «Мерседес», у якому перебували особи, схожі до Давида Дідуха, його дружини та трьох синів, бачили на Закарпатті. Вони перетнули кордон з Угорщиною через пункт пропуску «Лужанка».
Тим часом у Демидівці продовжується розгляд кримінального провадження щодо ексчиновника. Дідух на слухання особисто не з’явився, долучившись до процесу в режимі відеоконференції.
Прокурор вніс клопотання зобов’язати підсудного здати паспорти для виїзду за кордон.
Чи задовольнить суддя цю вимогу прокуратури — стане відомо вже у наступний понеділок.




