Учора близько 23-ї години на вулиці Соборній у Рівному увагу патрульних привернув електробайк Engwe, тож його спинили.
– При спілкуванні із 62-річним водієм поліцейські виявили явні ознаки алкогольного сп’яніння. Інспектори запропонували пройти огляд за допомогою алкотестера. Результат — 1,36 проміле, – кажуть у патрульній поліції Рівненщини.
А годиною раніше сарненські патрульні в селищі Рокитне зупинили скутер Honda, водій якого рухався без мотошолому та без номерного знака.
69-річний чоловік також виглядав нетверезим. Результат огляду позитивний — 0,50 проміле.

Обох водіїв оштрафували.





