«Малюк-поспішайка» з лікарні повернувся додому

1 хв. читання

смартфони Apple iPhone 17 ціна в Україні

З неонатального центру Рівненської обласної дитячої лікарні виписали додому маленького Вадима. Хлопчик народився передчасно з вагою 1290 грамів.

Дитина перебувала під наглядом медиків 54 дні, з яких 19 днів — у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених. Завдяки високоспеціалізованій допомозі лікарів та цілодобовому догляду стан малюка стабілізувався, він набрав вагу і готовий до виписки.

Надалі хлопчик перебуватиме під спостереженням фахівців лікарні, які контролюватимуть його подальший розвиток та надаватимуть необхідну підтримку родині.

Колектив лікарні вітає батьків Вадима та бажає малюку міцного здоров’я.

Поділитися цією статтею