Днями під час патрулювання на вулиці Олекси Новака ТОРівці помітили небайдужих перехожих, які допомагали літньому чоловікові. Як з’ясувалося, він впав, коли йшов дорогою. Йому допомогли підвестися та викликали швидку медичну допомогу.
– Інспектори допомогли 80-річному чоловікові присісти на лавку та одразу оцінили його стан. Під час падіння він травмував руку, тож патрульні, не гаючи часу, обробили рану й надали необхідну домедичну допомогу. Чоловік розповів, що страждає на гіпертонію та важко переносить спеку. Поліцейські залишалися поруч, підтримували його та стежили за самопочуттям до прибуття медиків. Також інспектори зв’язалися із сином чоловіка та повідомили йому про подію і місцеперебування батька, – розповіли у патрульній поліції Рівненщини.
Після огляду медики ушпиталили його для подальшого обстеження та надання необхідної допомоги.




