Художню школу назвуть в честь директора

Ім'я відомого рівненського митця та педагога Анатолія Мартиненка невдовзі носитиме дитяча художня школа, яку він очолював 40 років — такий проект рішення уже з'явився на сайті міської ради Рівного. Нині рішення лише за депутатами, які розглядатимуть це питання на одній із майбутніх сесій.

0 хв. читання

смартфони Apple iPhone 17 ціна в Україні

Мартиненко
Ім’я відомого рівненського митця та педагога Анатолія Мартиненка невдовзі носитиме дитяча художня школа, яку він очолював 40 років — такий проект рішення уже з’явився на сайті міської ради Рівного. Нині рішення лише за депутатами, які розглядатимуть це питання на одній із майбутніх сесій.
Торік Анатолія Мартиненка посмертно нагородили мистецькою премією Георгія Косміаді, а два місці тому на стіні школи з’явилася меморіальна дошка.

Поділитися цією статтею