Футзальна Екстраліга стартує 16 вересня

Асоціація футзалу України визначилась з датою початку нового сезону. Дев'ятого вересня херсонський «Продексім» та харківський «Локомотив» розіграють Суперкубок, а вже за тиждень, 16 вересня, відбудеться перший тур в Екстралізі.

1 хв. читання

Футзал

Система проведення чемпіонату майже незмінна. Про плани рівненського «Кардинала» на новий сезон ми попросили розповісти головного тренера команди Сергія Піддубного:

— Нині у нас відпустка, яка триватиме до середини липня. Точніше, відпустка у гравців, тренерський штаб займається пошуком підсилення. Якщо відверто, то особливо немає кого і взяти, добре, хоч тих, які були, вдалося утримати.

— Хто з минулорічного складу залишився?

— Воротарі Микола Дурбан та Юрій Свинарчук. Польові гравці Олександр Басич, Володимир Кручок, Богдан Новак, Артем Фаренюк, Павло Концеба, Максим Мануйленко, Павло Дармовіс, Владислав Зелінський.

— Особисто Ви ще плануєте пограти?

— Налаштований вже не грати. Але зарікатися не буду, усе залежатиме від того, хто у нас буде в команді.

— Як готуватиметься команда до сезону?

— Загалом традиційно. Можливо, порівняно з минулим роком, хотілося б побільше пограти на турнірах.

Поділитися цією статтею