10 молодіжних проєктів отримають фінансування з обласного бюджету

671 0

Ми у соцмережах:

10 молодіжних проєктів отримають фінансування з обласного бюджету

Можливості без меж, школа для молодих матусь та татусів, велокультура в громадах – ці та інші ініціативи отримають фінансування в рамках обласного конкурсу.

- Такий конкурс має на меті відібрати програми, діяльність яких направлена на роботу з молоддю. Цьогоріч до нас надійшло 22 пропозиції від 17 громадських організацій Рівненщини. До участі у конкурсі ми допускали ті ініціативи, які мають на меті залучити молодь до цікавих і корисних починань. Певний час конкурсна комісія оцінювала проєкти та визначала, які будуть реалізовуватися у 2020 році, - розповіла начальник відділу у справах молоді управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Наталя Чигир.

Найбільші суми - по 37500 грн виділять на два проєкти фонду молодіжних ініціатив «Крила»: історично-пошукову програму для молоді «Повстанські ночі» та школу інструкторів активного відпочинку.

У рамках «Повстанських ночей» організатори планують розширити інтерактивну карту місць, де відбувалися визначні події з історії національно-визвольних змагань та місць поховань на території Рівненської області. Друга їх ініціатива - створення школи інструкторів активного відпочинку «Спільні кроки». Вони планують провести блок семінарів з теоретичним навчанням, після чого організують практичне навчання у вигляді навчального сплаву-туру по річці Случ.

Таке ж саме фінансування у розмірі 37500 грн отримає ГО «Сприяння розвитку села» із ініціативою створити у Демидівській ОТГ вільний простір. Це семінари, тренінги, майстер-класи, зустрічі, гурткові заняття, засідання любителів настільних ігор. Також в рамках проєкту заплановані профорієнтаційні семінари, зустрічі з молодими підприємцями, ІТ-фахівцями, успішними фермерами тощо.

37350 грн виділять на проєкт центру ініціатив «Віадук», які хочуть провести навчання та квест-гру для підвищення обізнаності молоді задля власної безпеки під час руху на велосипеді.

Серед рейтингу проєктів із високими балами – соціальна ініціатива «Можливості без меж», школа для молодих матусь та татусів, школа менторів компетентних батьків, а також мистецький фестиваль патріотичної свідомості «Повстанська ватра». Їм виділять фінансування по 34000 грн.

 

30682 грн виділять на кубкові велосипедні перегони «Кубок «Велошок», та 23418 грн для ГО «Рівненське обласне відділення Української бібліотечної асоціації», які планують створити інклюзивний простір для молоді.  Детальніше про усіх переможців - читайте на сайті Рівненської ОДА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також