23 поліцейських станції запрацювало на Рівненщині

874 0

Ми у соцмережах:

23 поліцейських станції запрацювало на Рівненщині

Урочисті відкриття адмінприміщень, де нестимуть службу поліцейські офіцери громад, відбулися впродовж чотирьох днів із 16 по 19 червня. У заходах взяли участь керівництво відділів та відділень поліції, голови РДА та представники об’єднаних територіальних громад.

Як зазначив очільник поліції Рівненщини Валерій Самчук, це ще один важливий крок до якіснішої комунікації та надання поліцейських послуг населенню, а також ефективній взаємодії із органами місцевого самоврядування у забезпеченні правопорядку на території обслуговування та безпеки громадян. Адже відтепер поліцейський забезпечений усім необхідним тож реагування буде оперативнішим, а якість надання поліцейських послуг — вищою.

Нагадаємо, на Рівненщині меморандум про співпрацю з поліцією підписали 27 об’єднаних територіальних громад. У 23 трьох із них уже працюють поліцейські офіцери громади. Поліцейський офіцер громади завжди знаходиться у населеному пункті. Крім того, він обслуговує території поряд із місцем дислокації. Також із керівництвом ОТГ вирішує ті питання, які стоять перед кожним жителем краю, і виконує поставлені перед поліцією завдання.

Службові приміщення оснащені усім необхідним для роботи, зокрема меблями та оргтехнікою.

Забезпечені на сьогодні 30 поліцейських офіцерів громад і службовим транспортом. Їм 11 червня Голова Національної поліції Ігор Клименко вручив ключі від 23 кросоверів «Renault Duster».

Відділ комунікації поліції Рівненської області 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також