5 голів

1368 0

5 голів

Рясний дощ, мокре і дуже в’язке поле. У таких непростих умовах довелося грати рівненському «Вересу» та чернівецькій «Буковині» у матчі-відкритті другого кола чемпіонату України з футболу у Першій лізі.

Втім, навіть незважаючи на дощову та холодну осінню погоду, підтримати рідну команду на рівненському «Авангарді» зібралося майже три тисячі відданих уболівальників, які гучно підтримували футболістів упродовж усього поєдинку. Головний тренер НК «Верес» Володимир Мазяр місце у стартовому складі своєї команди довірив тим же футболістам, які трьома днями раніше здобули перемогу над «Геліосом». Зліва у півзахисті знову вийшов Артур Западня, якого на тому ж фланзі оборони підстраховував Євген Неплях. Справа півоборони вийшов Михайло Сергійчук, на вістрі атаки – Дмитро Козьбан, а під ним – Руслан Степанюк. Сподіватися на технічний футбол у виконанні команд на такому мокрому полі було нелогічно. Тому і «Верес» і «Буковина» робили ставку здебільшого на стандартні положення та контратаки. Саме після розіграшів кутових рівняни створили свої перші голові моменти. Слизьке поле завадило завдати акцентованого удару спершу Степанюку, а потім – Сергійчуку. А потім удар Кучерова заблокували захисники. На 13-й хвилині Валерій Кучеров зумів виконати розрізну передачу на Дмитра Козьбана, а той холоднокровно пробив під воротарем – 1:0! Подвоїти перевагу господарів міг Артур Западня. Дмитро Козьбан виграв верхову боротьбу, скинувши м’яч під удар партнеру. Проте тому знову завадив жахливий стан поля. Упродовж першої половини гри було очевидним, що саме «Верес» краще готовий фізично. Рівняни значно активніше атакували і закономірно забили вдруге. Після подачі Западні від кутового прапорця Орловський виграв боротьбу у Бойчука. Біля м’яча перший опинився Владислав Бугай, але зіграв просто на Василя Білого. Удар повз воротаря - і це 2:0. Віч-на-віч із Філіпенком після передачі Степанюка виходив Западня. Артура випередив Темерівський. На 42-хвилині матчу Михайло Сергійчук з-під Олега Бойчука (який у минулому сезоні приніс «Буковині» виїзну перемогу над «Вересом») виконав простріл, який на дальній стійці замкнув Руслан Степанюк – 3:0! Після перерви рівняни продовжили штурмувати ворота Ігоря Філіпенка. Дмитро Козьбан пробив у стійку воріт команди гостей. По-справжньому гостро «Буковина» відповіла лише після години гри. Небезпечний удар вихованця рівненського футболу Романа Дацюка заблокував Василь Білий. Ще за декілька хвилин Роману Дацюку вдався хороший удар з льоту – у руки Богдану Когуту. Біля протилежних воріт, натомість, помилився Артем Терехов. Захисник вирішив віддати передачу назад на свого воротаря. М’яч пригальмував у багнюці і до нього першим встиг Руслан Степанюк. Для останнього обіграти Ігоря Філіпенка було справою техніки – 4:0. Після цього голу, Руслан Степанюк, до речі, очолив гонку бомбардирів ліги. Наприкінці матчу гості все ж відповіли і своїм результативним пострілом. Після передачі Кохмана відзначився Роман Дацюк – 4:1. І все ж крапку у цьому матчі поставили рівняни. Вже на останній компенсованій хвилині Руслан Степанюк ударом головою замкнув передачу Сергія Герасимця - 5:1! Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)