А якщо грошей вистачить лише на паркан для дитсадка на Північному?

1387 0

Ми у соцмережах:

А якщо грошей вистачить лише на паркан для дитсадка на Північному?

На території майбутнього дитсадка на Північному у Рівному уже працюють будівельники фірми «Янкор» - вирубують чагарники, які наросли там за 20 років, відколи незавершена будівля була «заморожена». Щоправда, мільйонів, які потрібні на добудову дитсадка, ще немає.

У міському бюджеті на будівництво дитячого садка зарезервували три мільйони гривень. Виділити ці кошти планується на сесії, що відбудеться цього четверга. Щоправда, не з першого разу члени бюджетної комісії міськради погодилися на позитивне рішення. Багатьох цікавило, коли та, головне, чи й справді буде фінансування з державного бюджету. Адже йдеться про 100 мільйонів гривень.

Микола Бляшин, депутат міської ради:


- Якщо дивитися підписаний договір, то усі роботи, які компанія “Янкор” планує виконати у цьому році, вартуватимуть 2,9 мільйона гривень. Виходить, що це усе кошти міського бюджету. Область (добудовою займається не міська влада, а обласний департамент будівництва – РЕД.) нам лише обіцяє, що у 2019 році з державного бюджету направлять 10 млн., 47 млн. – у 2020 році та 58 млн. - у 2021 році. Але потрібно розуміти, що в бюджеті Рівного немає 114 млн. гривень, щоб самостійно побудувати цей дитячий садок. Хочемо бути впевненими, що за 3 млн. гривень не збудують парканчик, а потім знову заморозять будівництво.

Олексій Муляренко, голова Рівненської ОДА:


-Будувати дитячий садок без фінансування почали на моє особисте прохання. Була нарада із будівельниками, на якій було озвучено, що тільки облагородження всієї території триватиме місяць. Оскільки зараз хороша погода, то було вирішено не втрачати часу. Ризики невеликі, бо Рівне уже має три мільйони, які просто потрібно передати на обласний департамент будівництва, а ми уже розрахуємося з будівельною компанією. Ще одним джерелом фінансування будівництва дитячого садка на Північному стане державний бюджет. Бо проект виборов друге місце в обласному конкурсі на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку. Всі документи уже направлено до Києва. Зараз триває лише бюрократична процедура, запевняю - скоро ми почуємо позитивні новини про фінансування. Свою підтримку будівництва дитячого садка у Рівному уже висловлював віце-прем'єр Геннадій Зубко та прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Ярослав Мазярчук, директор обласного департаменту будівництва:

- Саме зараз, коли хороша погода, потрібно ремонтувати дах у дитячому садку. Якби ж чекали фінансування з ДФРР і лише після цього оголошували тендер на виконання робіт, то будівництво почалося б лише у листопаді.

Богдан СЛОНЕЦЬ, Аліна ТИС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також