Адвокат Пермякова відмовилася його захищати після розповіді про вбивство дитини

898 0

Ми у соцмережах:

Адвокат Пермякова відмовилася його захищати після розповіді про вбивство дитини

Вірменський адвокат солдата Пермякова, котрий зізнався у вбивстві сім'ї, відмовилася його захищати. Громадський захисник Тамара Яйлоян стверджує, що не винесла зізнань вбивці.

Полиция "Рішення моє емоційне. Коли він почав розповідати, як заколов штик-ножем двох дітей, я покинула приміщення і не змогла продовжити процес. Може, це непрофесійно, але це так", — сказала Яйлоян в суботу в ефірі місцевої телекомпанії Гюмрі. За словами адвоката, Пермяков заявив про те, що ніколи не знав Аветісяна, просто вийшов прогулятися, випадково дістався до цього місця, захотів випити і заліз у будинок через вікно. "Він розповів, що у будинку було три кімнати — в першій був один чоловік, він прокинувся, щось крикнув вірменською. Пермяков сказав, що не розуміє, а коли чоловік потягнувся за телефоном, він вистрілив. Потім почув голоси з другої кімнати, зайшов туди і побачив двох людей, вбив обох, в третій кімнаті знаходилися чотири людини, трьох він застрелив, хотів застрелити і малюка, проте автомат дав осічку, тому заколов штик-ножем. Після цього він змінив одяг, випив води і пішов", — розповіла адвокат.

Упырь
Валерій Пермяков
"Він не справляв враження психічно хворого. Відповідав на запитання лаконічно, але під час допиту іноді засинав, мабуть, через втому", — зазначила Яйлоян. За її словами, Пермяков не зміг відповісти на запитання про те, чому він вбивав. 12 січня в місті Гюмрі на півночі Вірменії було вбито шестеро осіб — членів однієї родини, у тому числі дворічну дитину. Вижив шестимісячний Сергій Аветісян, його з ножовим пораненням у тяжкому стані було госпіталізовано. Військовослужбовця розквартированої в місті Гюмрі 102-ї російської військової бази Валерія Пермякова незабаром після цього було затримано, і зараз він знаходиться на території військової частини. Незважаючи на злочин, в керівництві Гюмрі вважають, що виводити російську військову базу з Вірменії не потрібно.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також