Аквамарин: не лише якісні консерви, а й соціальна підтримка під час війни!

299 0

Ми у соцмережах:

Аквамарин: не лише якісні консерви, а й соціальна підтримка під час війни!

В умовах війни, коли підтримка на фронті та в тилу є життєво важливою, компанія "Аквамарин" виступає не тільки як виробник високоякісних рибних консервів, але й як взірець соціальної відповідальності. Детальніше про діяльність "Аквамарину" та її роль у підтримці України можна дізнатися перейшовши за посиланням https://kreschatic.kiev.ua/ukrayina/2024/04/05/akvamaryn-soczialno-vidpovidalnyj-biznes-i-yakisni-konservy-shho-dopomagayut-pid-chas-vijny.html.

Безкомпромісна якість продукції

Як каже Григорій Луцай, засновник компанії, основа успіху "Аквамарину" полягає в непохитній прихильності до виробництва високоякісних рибних консервів. Завдяки інвестиціям у сучасні технології стерилізації, які замінюють традиційні консерванти, компанії вдається зберегти не тільки природний смак, але й всі корисні властивості риби. Такий підхід гарантує, що кожен продукт "Аквамарину" є не лише багатим на вітаміни та мінерали, але й доставляє справжнє задоволення від споживання чистої, натуральної їжі. Завдяки ретельному вибору сировини, постійному контролю якості на кожному етапі виробництва та фокусі на інноваційних методах консервації "Аквамарин" продовжує задавати стандарти якості на ринку.

"Наші консерви "Аквамарин" – це джерело якісного білка, омега-3 жирних кислот, вітамінів та мінералів. Все те, що потрібно для підтримки здоров'я та сил організму, особливо в стресових умовах", – додав Андрій Чуклін співзасновник компанії.

Соціальна відповідальність і підтримка суспільства

"Аквамарин" робить значний вклад в суспільство не тільки як виробник продуктів харчування, але й як активний учасник соціального життя, підтримуючи військових та цивільних у кризові часи. 

Цей підхід служить прикладом активного впливу на соціальний та гуманітарний розвиток країни. Список благодійних ініціатив та соціальних програм "Аквамарину" включає:

  • Надання продукції для потреб армії та біженців.
  • Фінансова допомога для лікування поранених військових.
  • Підтримка розвитку місцевих спільнот і соціальних проектів.

"Ми регулярно підтримуємо різні ініціативи зі збору коштів на потреби армії та громад", – поділився Андрій Чуклін.

Григорій Луцай засновник компанії завжди наголошує, що попри всі складнощі, компанія продовжує працювати і створювати робочі місця:

"Наші люди – найцінніший ресурс компанії. Тому ми робимо все можливе, щоб зберегти колектив, забезпечити гідні умови праці навіть у цей непростий час", – зазначив він.

Вклад у майбутнє

Як зазначає Григорій Луцай плани "Аквамарину" на майбутнє не обмежуються лише виробництвом консервів. Компанія прагне розширити свою діяльність, виходячи на нові ринки та впроваджуючи інноваційні продукти. Акцент на якості та соціальній відповідальності залишається ключовим принципом, що керує всіма аспектами діяльності "Аквамарину". Це демонструє не тільки впевненість у майбутньому України, але й у свою роль як лідера у виробництві якісних рибних продуктів.

Компанія "Аквамарин" продемонструвала те, що бізнес може та повинен відігравати важливу роль у підтримці суспільства в складні часи, бути не лише джерелом продуктів чи послуг, але й активним учасником соціального життя.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також