Андрій Пехотін закон не порушував – висновок службового розслідування

869 0

Ми у соцмережах:

Андрій Пехотін закон не порушував – висновок службового розслідування

Службове розслідування щодо начальника КП «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради Андрія Пехотіна закрито. Відповідне розпорядження підписав голова обласної ради Сергій Кондрачук.

Нагадаємо, що Рівненська обласна прокуратура надіслала до обласної ради подання, в якому вказує на невиконання вимог Закону України «Про запобігання корупції», які стосуються наявності корпоративних прав у Андрія Пехотіна.

Зауважимо, що Андрій Пехотін обраний начальником управління майновим комплексом у березні цього року. Відповідно до законодавства, упродовж 60 днів після призначення на посаду він повинен був передати в управління іншій особі належні йому корпоративні права.

Як встановила комісія, що проводила службове розслідування, ще 1 квітня Андрій Пехотін уклав договір дарування частки своїх корпоративних прав дружині, що підтверджує нотаріально засвічений акт приймання-передачі.

Відтак, за висновками комісії, Андрій Пехотін не порушував вимог Закону, які стосуються наявності корпоративних прав.

Крім того, за результатами службового розслідування підстави для застосування до цього керівника дисциплінарного стягнення також відсутні, повідомила пресслужба обласної ради.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також