Астрологічний прогноз на 28 липня

299 0

Ми у соцмережах:

Астрологічний прогноз на 28 липня


Овен
Зірки рекомендують більше мовчати і не висовуватися. Особливо, якщо мова йде не про вас і ваші справи. Спостерігайте за іншими людьми, робіть свої висновки. Особисту точку зору не варто озвучувати і в сімейному житті.
 

Телець
Чудовий і теплий у всіх сенсах день. Жодних загроз, зауважень і конфліктів. Ви будете спокійні як ніколи. Цікава зустріч увечері принесе не тільки новини, але і змінить пріоритети.
 

Близнята
Все, що хочеться, потрібно терміново здійснити! Якщо сьогодні пригальмуєте свої бажання, то вже ніколи не зможете їх реалізувати. Це справді знаковий день, коли старанність і активність принесуть користь.
 

Рак
Сьогодні з перед носа вислизнуть перспективи. Прикро, але сумувати з цього приводу не варто. Пішло одне, значить, з'явиться щось інше. Чітко за графіком діяти не варто, дайте волю фантазії й легковажності.
 

Лев
Список важливих справ – на кілька метрів. Відчуття таке, що ви перетворилися на робота. Настав час відпочити на морях і океанах. Якщо немає можливості, то хоча б на дачі чи просто прогулятися парком.
 

Діва
Сьогодні ви будете спритно організовувати будь-яку роботу. А ось в любовних стосунках можна розвіяти всі міфи та ідеали. Партнер/ка ніяк не бажає приймати те, що ви йому/їй нав'язуєте. Може, просто мовчати і слухати?
 

Терези
Доведеться займатися рутинною роботою, що не дуже-то й хочеться. Вас залучать до таких завдань, яких навіть і в планах не було. У вирішенні фінансових проблем потрібно діяти швидко. Якщо щось упустите, то ваш «приз» піде комусь іншому.
 

Скорпіон
Зірки пророкують інтелектуально напружений день. Вам належить щось створювати, складати і включати фантазію. Але в результаті всієї цієї метушні можна отримати прекрасний урок на майбутнє.
 

Стрілець
Сьогодні ви все сприйматимете «у штики». Навіть звичні вислови і м'яку критику від друзів. Не виключене фіаско в любовній сфері. Якщо вирішите кудись поїхати, то це чудовий спосіб втекти від проблем.
 

Козеріг
Якщо вам хочеться адреналіну, то ви його отримаєте. І на роботі, і вдома. Сьогодні потрібно бути максимально обережним, щоб не потрапити в халепу. Навіть невеликий конфлікт здатний нашкодити душевному стану.
 

Водолій
Сьогодні можливий справжній «вибух мозку». Ідей буде дуже багато, а ось поділитися ними ні з ким. Бажано на деякий час усамітнитися і все продумати до дрібниць. Не варто боротися з вітряними млинами.
 

Риби
Сьогодні вас буде дратувати все, навіть улюблене захоплення. Але розслаблятися рано, є ще купа завдань, які потрібно виконати в термін. Вдало складуться справи у підприємців, можливий неочікуваний прибуток.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також