Австралійці зацікавились Рівненщиною

1272 0

Ми у соцмережах:

Австралійці зацікавились Рівненщиною

Рівненщину вперше відвідав заступник Надзвичайного і Повноважного Посла Австралії в Україні Тім Болотніков і заявив, що Австралія має наміри тісного співробітництва з Рівненською областю.

Під час зустрічі з дипломатом в облдержадміністрації заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко підкреслила, що всебічна підтримка Австралії є дуже важливою для українців, адже вже котрий рік поспіль ця країна висловлює свою проукраїнську позицію під час війни на сході нашої держави. Вагомою є й гуманітарна підтримка діаспори.

Вона ознайомила Тіма Болотнікова із основними напрямками розвитку та перебігом реформ в регіоні. Світлана Богатирчук-Кривко зазначила, що Рівненщина готова до спільної роботи у різних проектах, зокрема в гуманітарній та економічній сферах.


У свою чергу, Тім Болотніков наголосив, що Австралія має наміри тісного співробітництва з Рівненською областю.


«Наше посольство невелике, і ми лише починаємо працювати. Раніше відвідували Україну у зв’язку з розслідуванням збиття «Боїнга» МН17 Малайзійських авіаліній. А тепер ми хочемо більше взнати вашу державу та налагодити співпрацю з регіонами», – розповів представник австралійського посольства.

У спілкуванні також торкнулися ще одного важливого питання – проведення Ігор Нескорених, які відбудуться в жовтні цього року в австралійському Сіднеї. Адже у відборі до Ігор змагаються і учасники від Рівненщини.

У цьому контексті Тім Болотніков зацікавився роботою Центру лікування та реабілітації наслідків нейротравми для учасників АТО, оскільки нині вони шукають саме такі організації, аби підтримувати їхню діяльність. Тож в подальшому, запевнив дипломат, співпрацю у цьому напрямку налагодять.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також