![Бабуся з Рівненщини прокоментувала своє зникнення на дві доби (ВІДЕО)](/img/650/babusya-z-rivnenshchini-prokomentuvala-svoe-znikne_20210707_2466.png)
Сьогодні знайшли пенсіонерку з Рівненщини, яка збирала чорниці і зникла на 2 дні. Жінка вийшла із лісового масиву в районі села Тумень, що за понад чотири кілометри від її дому.
79-річна бабуся розповіла поліцейським, що вона назбирала три банки чорниць, коли почався дощ. Вийшовши з лісу жінка вже хотіла йти додому, але попрямувала не у той бік.
Вона два дні блукала лісом, а згодом сама звідти вийшла і зустріла голову Висоцької ОТГ, який і допоміг дістатися їй у рідне село.
Більше: